• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
Следя ви да се преориентирате" Система за оскъпяване монтажа на плочки" :-D , набутване на клиента :-D , и засиране на името си :-D :cool:
wanderer - специалист
добре че нямам име :-D ... ама не ми пречи да си сурна муцината и да си търся кусури.... със и без клинове :-D
nikolov333 - майстор
Аз понеже съм фен на мастарите..та се проверявам с 4 метровия да не свети на диагонал и в посока на плочките. :lol:
За шпакловката да не говорим.. :-D
jekasus - майстор
Аз поне експериментирам :-D Ако не ми помага, няма и да ги ползвам, но и аз бях критичен към тях преди. А и няма да ги ползвам на бюджетни проекти, а там където плочките са по-скъпи от колата ми не ме вълнува джоба на клиента...

И тая глупост щях да си купя, ама преди това се допитах до руските колеги - та не си купих :-D

Прикачен файл

IMG_2083.JPG
wanderer - специалист
  • аааабе...мастари, лазери, клинове, лентови сифони, фуги, муги.....вижте само на бае танко инструмента и тертипа :-D :-D
https://chitanka.info/text/14478-majstor-tanko
jekasus - майстор
Плюнка-нивел :-D не ми е идвало в акъла изобщо :-D
wanderer написа:
аааабе...мастари, лазери
Тия дни гледах в ютуба филма на Larry Haun - как без лазери-млазери си е строил до последно американските къщурки от дърво, само дето с плюнка не проверявал :-D
jekasus - майстор
chapara написа:
Система за оскъпяване монтажа на плочки" , набутване на клиента
Абе, Сега дойде на акъла - ние двамата защо шпакловаме гипскартона и газобетона със мрежа? И то без да знаем един за друг, почнах преди да да знам за този форум...
Туй си оскъпяване с 1.50 -2 лева материали освен труд на м2 :-D Основно никой не го прави...
В технологии от производители го няма то нещо :-D
chapara - майстор
jekasus написа:
Абе, Сега дойде на акъла - ние двамата защо шпакловаме гипскартона и газобетона със мрежа? И то без да знаем един за друг, почнах преди да да знам за този форум...
Щото имаме глави на раменете си :-D , почтенност към клиента, морал и не гониме бързо печалбарство, дори не зная за образованието ти, но се досещам :idea: Моята система за нивелация стои в мазето и събира прахоляка, не си мисли че не съм се изкушил, но освен забавяне и излишни тормози друго от нея не съм добил :-D Въпроса е в това, че докато човек сам не се опърли,............... :-D
Гост - специалист
jekasus написа:
chapara написа:
Система за оскъпяване монтажа на плочки" , набутване на клиента
Абе, Сега дойде на акъла - ние двамата защо шпакловаме гипскартона и газобетона със мрежа? И то без да знаем един за друг, почнах преди да да знам за този форум...
Туй си оскъпяване с 1.50 -2 лева материали освен труд на м2 :-D Основно никой не го прави...
В технологии от производители го няма то нещо :-D
Основно никой не го прави, защото няма нужда. Какъв е смисъла да се влага армираща мрежа? Какво се случва, ако не се вложи?
Производителите на системи щяха да я внедрят тази мрежа, ако беше необходимо, както е внедрена в системите за топлоизолация.
Всеки майстор може да въвежда свои нововъведения, убеждавайки клиента, че нищо, че се оскъпява с 2 лв. -така става по- здраво, по- надеждно или каквото си измисли друго за аргументация.
Все пак е трудно да ме убедите, че не съм прав.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Система за нивелация на плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: