• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
Гост написа:
Вместо да "пестите" пари на клиента :-D

И кой казва че не обясняваме на клиента какво да влага в банята си? В случая аз тук не виждам клиенти и въобще във форума, друг е въпроса ако някой се примоли. А инак стотици съфорумци са ме питали на Л.С. и не съм оставил един без отговор :idea: Има само един тънък момент (аз не долюбвам картона и ако той има място в една баня е да скрие някоя структура и щтрангове), в момента в който си отворя устата за аквапанел ( и той се шпаклова
http://stroitelni.bg/%D0%90%D0%BA%D0%B2 ... %D0%BB-347

съм отказал клиентите от правенето на банята :idea: , поради тази причина измазвам
Хората отдавна са измислили системите за мокри помещения.Сигурен съм, че сте в час с тях.

Да наясно съм, все пак съм строителен инжинер със спецялност "Промишлено и гражданско строителство"

Няма нужда да изобретявате "български аквапанел", който стъпва на цената на истинския.

Тук не си сигурен.

Вместо да правите глупости

Глупости са спаменето в темата и като цяло провокациите ти!!!!!!! Не е най- важното да му се вземат парите...

Аз лично на никого не съм взел парите, до сега нямам недоволен клиент, всеки си ги дава с удоволствие :wink: :-D :roll:

Спирам да пиша в темата.

Може би е най добре :-D , защото материята ти е непозната :idea:
jekasus - майстор
VLADO66 написа:
По на запад от нас в баните се слага циментборд,
По американските кодове се допуска гипскартон в баните, по-точно в душевата зона, но от пода нагоре първите 25-30 см трябва да е циментборд.
VLADO66 написа:
а ние тук зорлем правим такъв с мрежа и шпакловка, ама нали сме бедни.
В момента имам грубо 80м2 стени в три бани.
Ако ги сметнем на 4-5лв на м2 за зеления или 27-28лв за аквапанела - ще излезе, че сме стиснати :-D
А за бедните мазилката е по-евтина от гипскартона.
chapara - майстор
По принцип от кога клиента трябва и има право да взима отношение към здравината на основата за лепене на плочки след като иска здраво поставяне и гаранции срещу евентуални течове и падане на плочки :? Наскоро имах случай преди направа на замазка в който един пишман водопроводчик беше наредил без лепене хоризонталната канализационна ПВЦ разводка. Е наложи се да му преправям нещата....заради гаранцията от течове :roll:
Rumen Iankov - специалист
wanderer написа:
  • аааабе...мастари, лазери, клинове, лентови сифони, фуги, муги.....вижте само на бае танко инструмента и тертипа :-D :-D
https://chitanka.info/text/14478-majstor-tanko
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Система за нивелация на плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: