• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
infomar
chapara написа:
hauofpine написа:
Та се чудя сега като се затвори херметически да не почне да излиза мухал.

Е от какъв зор ще я държиш затворена херметически. Моята си е винаги с открехнат прозорец и зиме дори, това ни е отдушника на апартамента.
Зимата при минус 15-20 гр. малко може да ти замръзне казанчето, ако ти е отворен прозореца... :?
Когато имаш вентилатор може да го ползваш, и още по-важно - може да не го ползваш, но имаш опция...
kozl - майстор
Ако искаш автоматизация - залагай на вентилатора. Не че и прозореца не може да се автоматизира, ма много по-скъпо от вентилатора.
chapara - майстор
infomar написа:

Зимата при минус 15-20 гр. малко може да ти замръзне казанчето, ако ти е отворен прозореца... :?
Когато имаш вентилатор може да го ползваш, и още по-важно - може да не го ползваш, но имаш опция...
Ще замръзне ама никога, аз не живея на вилата, а в топлофицирана тухлена кооперация, а и освен това като казах че от там си вентилирам апартамента, то това значи че вратата е винаги отворена, ако банята не се ползва по предназначение. С две думи преди да замръзне казанчето, аз ще съм сдал Богу дух :-D :lol: :cool: :partyman:
infomar
Ако си вентилираш от банята апартамента, наистина нямаш нужда тогава от вентилатор там.
chapara - майстор
infomar написа:
Ако си вентилираш от банята апартамента, наистина нямаш нужда тогава от вентилатор там.
Именно това правя :wink:
jekasus - майстор
При нас топлофикация няма :-D
kozl - майстор
Със или без Топлофикация и каквато да е вентилация, важното е да са в регулация :wink:
jess777 - помощник
Не мисля, че има много смисъл - ние лично нямаме вентилация , а само малко прозорче - върши перфектна работа.
  • 1
  • 2

Тема "Има ли сммисъл от вентилатор в Банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: