Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
vaniosl - специалист
Здpaвeйтe ,щe тpябвa дa cлaгaм нoв бoйлep зa бaнятa.Mиcля дa взeмa oт пpoфи cepиятa нa тecи c oбeм 200л. ,нo ce чyдя oт ĸoй мoдeл.Блaзнят мe тeзи нoвитe им мoдeли c 75мм. изoлaция.Дaвaт ги eнepгиeн ĸлac A,нo дaли cи зacлyжaвaт paзлиĸaтa в цeнaтa oт 200лв. cпpямo мoдeлa c изoлaция 50мм.Cпopeд вac дaли пo-гoлямaтa изoлaция cи зacлyжaвa и щe ce yceтили paзлиĸa?
jekasus - майстор
vaniosl написа:
paзлиĸaтa в цeнaтa oт 200лв.
Ако имам къде да го навра, такава изолация за тез пари ще му направя... и за почерпка ще останат :-D
vaniosl - специалист
Да разбирам не така ли?Мен друго ме притеснява изолацията както е показана на снимката ми се вижда с дебелина 75мм.само отгоре и отдолу на бойлера,а как ли е отстрани?Ако там е с дебелината на 50мм.модел според мен няма голям смисъл да се взима този с 75мм.
LazarGanev - "Велик майстор"
vaniosl написа:
Да разбирам не така ли?Мен друго ме притеснява изолацията както е показана на снимката ми се вижда с дебелина 75мм.само отгоре и отдолу на бойлера,а как ли е отстрани?Ако там е с дебелината на 50мм.модел според мен няма голям смисъл да се взима този с 75мм.
Не знам как успя да го предположиш, но не само в дъната е разликата. Водосъдържатеят е сложен във външен диаметър за по-големия мия размер бойлер и така е вкструдирана изолацията

Тема "Избор на бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: