Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ESPACE - майстор
Цоп-кай си на воля тогава. :wink: А предложението е абсолютно сериозно и няма да те затрудни особено. Пробвай
fbr - майстор
В Алати продават едни моноблокове, индийски TOP-нещо си, за 65 лева. При тях този ефект го няма. Даже като го слагах, се оплаках тук, че не е нещо особено като качество, но с течение на времето се оказа по-практичен. На по-използвания етаж имам на Видима, но там ефекта е ясно изразен.
ky-kyy - майстор
Решението е, или да си монтирате биде, или ако не позволява мястото - комбиниран моноблок с биде. Дори и да не направи цоп и да опръска дупето, доброто подмиване, след акане е задължително, да не говорим, че предпазва и от маясъл :)
cheeseus - помощник
ky-kyy написа:
Решението е, или да си монтирате биде, или ако не позволява мястото - комбиниран моноблок с биде. Дори и да не направи цоп и да опръска дупето, доброто подмиване, след акане е задължително, да не говорим, че предпазва и от маясъл :)
Нещо не ме кефят бидетата. А в тоалетната, която е отделна от банята, си има чешма, така че хигиената е винаги на ниво. А това "цоп" ми е просто неприятно и искам да го избегна.
cheeseus - помощник
fbr написа:
В Алати продават едни моноблокове, индийски TOP-нещо си, за 65 лева. При тях този ефект го няма. Даже като го слагах, се оплаках тук, че не е нещо особено като качество, но с течение на времето се оказа по-практичен. На по-използвания етаж имам на Видима, но там ефекта е ясно изразен.
Сигурно това имате предвид: http://www.alati.bg/monoblok-aristop, но като гледам на снимката наклон почти никакъв няма.
ky-kyy - майстор
cheeseus написа:
Нещо не ме кефят бидетата. А в тоалетната, която е отделна от банята, си има чешма, така че хигиената е винаги на ниво. А това "цоп" ми е просто неприятно и искам да го избегна.
То, не е до кефенето....когато бях млад, с насмешка гледах, как по строежите турчулята, ходеха с шишета по голяма нужда, ама като ми опря бъквално на гъзъ и на мен.....Пазете си задника хора, че болката е голяма, да не говорим, че и кърви.....
Чешмата си е чешма, но след всяко акане, задължително си подмивайте добре задника. Това е от мен. Който има очи, да чете :toimonster:
fbr - майстор
Тая снимка не е на моноблока за който аз пиша. На моя пише TOP ANCHOR (слязох да видя)
cheeseus - помощник
fbr написа:
Тая снимка не е на моноблока за който аз пиша. На моя пише TOP ANCHOR (слязох да видя)
Може би този модел вече не се предлага. Иначе отворих сайта на производителя и се впечатлих от позлатените им модели :)
Делян - специалист
Преди години пак имаше такава тема

Там обсъдихме всички аспекти на "цоп-ефекта". Само снимков материал няма, но тук можем да компенсираме...
cheeseus - помощник
Делян написа:
Преди години пак имаше такава тема

Там обсъдихме всички аспекти на "цоп-ефекта". Само снимков материал няма, но тук можем да компенсираме...
Разликата е, че преди години все още са се намирали от тоалетните чинии, които търся. Именно затова и се регистрирах тук и започнах темата, защото вече са много трудни за намиране.

Тема "Тоалетна чиния с вътрешен наклон – против ефекта "цоп"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: