• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ivo_steel - специалист
Svetoslavoff1 написа:
Гледам най-големите капацитети са се включили, та скромно да попитам, пък и Иво Айръна да сподели дали е изискване на клиента.
При това малко помещение и при условие, че ще се полага външна ТИ, кое е наложило скарата и съответното намаление на площта? С какво класическият вариант с вкопаване на тръбите( всичко е тухла) и нивелирана, отвесирана замазка е по-лош?
Клиента държеше да е с гипсокартон ,и аз му предложих да я измажа ,но той така си държеше да е ,защото искаше да е с прави ъгли на всякъде ,а зида беше много зле и много матерял трябваше да се качва на втория етаж ,абе човека е малко странен .... между другото помещението не е толкова малко ,цели 6 квадрата е :)
chapara - майстор
ivo_steel написа:
Клиента държеше да е с гипсокартон ,и аз му предложих да я измажа ,но той така си държеше да е ,защото искаше да е с прави ъгли на всякъде ,а зида беше много зле и много матерял трябваше да се качва на втория етаж ,абе човека е малко странен .... между другото помещението не е толкова малко ,цели 6 квадрата е :)
На последният ми оглед, порадин факта че клиента разбира повече от мен му казах че моята фирма няма интерес от неговия ремонт, а и не е първият, нито ще е последнията, хора уважавайте знанията си и труда си,все пак сте си отдали живота на това ,а ако не сте.,.. жалко :roll:
Гост - специалист
chapara написа:
порадин факта че клиента разбира повече от мен му казах че моята фирма няма интерес от неговия ремонт
Разкажи подробности, ще ни е интересно какво толкова е искал този потенциален клиент?
Аз подкрепям максимата, че "клиента винаги има право", както и "който плаща той поръчва музиката", стига да не се изпада в крайности, де.
ssmmaaa - специалист
Няма как клиента да е винаги прав,защото отговорността накрая е за изпълнителя и той яде дървото.
chapara - майстор
И за отговорността, и за качеството, и за визията, и за здравината, и за гаранцията, и за още куп неща :wink:
Гост - специалист
Oтказахте го железния Иво да продължи със снимките на банята май? Уплаши се от критиката ...
Svetoslavoff1 - майстор
Гост написа:
Oтказахте го железния Иво да продължи със снимките на банята май? Уплаши се от критиката ...
От критиките на Жеко, Чапара и Пух човек може само да си извлече поуки, а не да се уплаши :) Това Майстор като тях да ти намери кусур, трябва само да си му благодарен.
Говоря по принцип.
ivo_steel - специалист
Не съм се уплашил ! Просто не съм ходил на обекта ! Все пак бяха празници , а сега съм възпрепятстван от други задачи и така :) Като я завърша ще кача снимки ;)
chapara - майстор
А така, и качи снимки на пароизолацията на стените, и на хидроизолацията на пода, като начин на изпълнение, инак много постно, някой друг детаел в близък план, лайсни, туй-онуй :wink:
jekasus - майстор
И аз лека полека - утре ще премахна зеления цвят напълно, да не дразнят очите ми. :-D
Оставената кръпка - питата ще от тавана, нивото още не се знае...

Прикачен файл

IMG_2217.JPG
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Гипсокартон в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: