• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение"
chapara - майстор
Новото ти дъно след къртенето е тавана на комшийската клетка. Пода ти после ще е податлив на течове заради работна фуга между ново и старо, та виж с хидроизолациите как ще се справите.
Ако питаш за технологичния отвор, то явно има блокове в които се ползва, я за вентилация, я за щрангове. При теб са го затворили.
Сега конструктивно си разхлабил клетката на банята.
Казах - Не, защото ако го няма пода на банята, не можеш да скриеш канализ.тръби, или трябва да са у комшията😁
Клетките пристигат на обектите с готова канализация, за това, НЕ сгради(панелки)!!!
Прага НЕ може да се избегне! :wink:
Мисля че в тези апартаменти не е самостоятелна клетка. Лявата стена си е носещата надлъжна към стаята, дясната е цяла преградна 6см към другата стая, която продължава и в коридора пред банята пред банята, стената в дъното си е напречна носеща граничеща със следващия вход. Тоя квадрат не е имал дупка, като погледна голия таван над мен.
Двустайните отсреща може да са със самостоятелна клетка, понеже там поне 3 стени са преградни, а 3тата е на гърба на асансьора, но тук 2 са носещи, 2 са преградни.
Смятам че и плочата е цяла продължаваща към дясната стая, но това не съм го виждал на живо.
https://uacg.bg/filebank/att_20113.pdf
Може да се види разпределението и елементите
  • 1
  • 2

Тема "Дебела мозайка в панелна баня?!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: