Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ivo_steel - специалист
chapara написа:
ivo_steel написа:
Има вариант да се залепят плочките върху ОСБ-то , но трябва да се опакова с рабицова мрежа ( захванта начесто с види по плоскостта) ,да се измаже с цимент и пясък и след това се лепят плочките !
На чешма-мивка :?: ...,външна :?: ..., зимата :?: , може ама на мостра в магазин за кухни или пано в магазин за плочки :!: :idea:...., може ако от горе му се отлее армиран бетон през цяло и ОСБто остане погребан кофраж :-D :idea:
Да нещо такова исках да кажа , но армиран бетон ,малко пресилено ми се вижда(зависи самата конструкция каква е на това ОСБ ). Виждал съм най-обикновена метална мрежеста ограда, опъната на бетонни стълбчета, измазана с цимент и пясък .... като я видях за първи път си казах че е пълна простотия и няма да издържи и един сезон .... е вече 8 години тази тъничка ,но плътна ограда си стои непокътната, вятър,сняг и дъжд постоянно я атакуват....
nelim - специалист
По-скоро захвани гипсофазер за ОСБ-то и лепи плочките отгоре.. то ако ще лееш бетон закво ти е тва OSB, освен за кофраж :)

Тема "Паднаха ми плочките. Как да им остраня лепилото?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: