• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
От 25 мм на 40 мм. Отивам до Баухаус да видя какви корони има и какво ще измисля за водач.
шоп - майстор
Vesko777 написа:
От 25 мм на 40 мм. Отивам до Баухаус да видя какви корони има и какво ще измисля за водач.
Има боркорона 40мм за керамика. Трябва ти само колонна или настолна бормашина. Има риск от спукване. Трябва търпение, внимание, охлаждане и бавно подаване.

Имам настолна ПН 161 и боркорона Ф40 от Ташев, но не бих се наел за такова разпробиване:-)
Риска от брак е прекалено висок.
radius - майстор
Ето ти друго решение с неясен край - слагаш на бормашината шмиргелов накрайник, примерно ф20 и след като си очертал новия отвор, започваш да разширяваш по малко.
chapara - майстор
:-D :-D :-D :-D

И накисваш преди това капака........в ракия :lol:
radius - майстор
Добре, че не каза да го сложим в хладилника, че вече съм чувствителен на тая тема.
Spokoiniq - майстор
Аз имам същата идея за едно стенно казанче на Видима, което вече не се произвежда, и е с единичен бутон.Намерих каменар в Банкя, който гарантира, че ще разшири отвора без да спука капака.Операцията се отлага до след морето, после ще покажа резултата.
  • 1
  • 2

Тема "Пробиване / Разширяване на отвор в капак на казанче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: