Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
kolega - специалист
Трябва ми да си изрежа няколко плочки (по права линия - просто да ги скъся). Гледам, че има машини от 20 лв. нагоре - не знам каква е разликата между евтините и скъпите и дали за няколко плочки сега и може би няколко след време си струва да взимам по-скъпа. Моля, за съвет.
plamen6703 - майстор
Няколко плочки можеш да ги отрежеш и с ъглошлайфа :wink: Евтините машини за рязане на плочки струват колкото струват :partyman:
jekasus - майстор
За рязане, ще отрежат.
После с ъглошлайфа ще се оформи правата линия :-D
chapara - майстор
Обади се на приятел с машинка да ти ги отреже :wink:
КИМИ - специалист
Купих си Райдер на 40 см. за 17. 50. Още не съм рязал с него- чака теракота за пода на банята 33Х33 см. ако тях ги нареже ще съм му предоволен. ако реже и грапави за стената- няма да искам назаем от един познат маестро.
plamen6703 - майстор
Майстор да си даде машината за рязане на плочки на аматьор... трябва да е егати "майстора"... но всякакви се намират :wink: :partyman:
КИМИ - специалист
Какво точно НЕмайстор може да счупи на машинката ръчна на Майстор, че ми е интересно за недаването? :roll:
plamen6703 - майстор
Като станеш /ако станеш/ майстор ще разбереш какво е това да си дадеш инструмента на някой да се учи да работи с него :wink: :partyman:
chapara - майстор
Машина не се дава , на куп хора от форума съм рязал на двора, но машината никога не давам :roll:

Тема "Съвет за ръчна машина за рязане на плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: