Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте, ще помоля за помощ ако някой се е сблъсквал с проблем като моя или може да ми даде съвет. В момента съм в доста натоварен откъм работа период и съм доста неадекватна и уморена вечер за да потърся инфо или консултация сама.

Въпросът: Съседът над мен има тоалетна изместена от основния мръсен канал. Част от неговата тръба влиза при мен и след това в общата. С долно оттичане сме и аз и той, стара кооперация - част тръбата е скрита в куфар от гипскартон над душа ми. Звънна ми днес и иска за негова сметка да подмени тръбата. Аз обаче не съм сигурна, че искам, а и че мога да осигурявам достъп и да позволявам да ми пипат в банята чужди майстори. Освен това ако я направи при него със задно(както беше решил преди 3 месеца) ще мога да си освободя малко повече пространство. Ако някой се е сблъсквал с подобен казус ще се радвам да разкаже.

Благодаря за отделеното време
jekasus - майстор
magicfox написа:
Аз обаче не съм сигурна,
Ти се радвай, че за неговата сметка и че маха канализацията си от твоя таван...
Не я маха, подменя я. Пак ще е на моя таван.
plamen6703 - майстор
Твоето е сърби, боли, драго ми е... :lol: :partyman:
По-драго ще ми е за моя сметка да си прокарат нова за задно оттичане в тяхната си баня :partyman:
chapara - майстор
Я го попитай подробно какво иска да подмени и заповядай пак :wink:
КИМИ - специалист
magicfox написа:
Звънна ми днес и иска за негова сметка да подмени тръбата. ... Освен това ако я направи при него със задно(както беше решил преди 3 месеца) ще мога да си освободя малко повече пространство.
Звънни му пък ти :-D и ако верно е решил да си я направи съ с задно в неговата баня- съгласяваш се веднага,

че ако старата се спука над гипсокартона докато си под душа и сто сапуна няма да ти стигнат.
chapara - майстор
КИМИ написа:
magicfox написа:
Звънна ми днес и иска за негова сметка да подмени тръбата. ... Освен това ако я направи при него със задно(както беше решил преди 3 месеца) ще мога да си освободя малко повече пространство.
Звънни му пък ти :-D и ако верно е решил да си я направи съ с задно в неговата баня- съгласяваш се веднага,

че ако старата се спука над гипсокартона докато си под душа и сто сапуна няма да ти стигнат.
, но да я смени до комшията от долу, през целия твой етаж :wink:

Тема "Нужда от съвет за мръсен канал." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: