Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
medel76 - специалист
Здравейте,
искам да попитам спешно:

Възможно ли е на 5 етаж да има теч в банята и да подминава 4 тия и да идва на 3 тия етаж директно?
Как мога да го разбера това?Този теч е стар се случва всяка година(ту се появява ту изчезва) и ми омръзна да се разправям с комшията от 4 тия етаж.Той няма теч който да идва от 5 етаж при него.Той дори си направи миналото лято ремонт до основи на банята и все казва че е не е от него,а все аз съм потърпевшата и си мисля,че е от него?Казва,че си е направил изолация и т.н и ми идва директно на 3 етаж.Тъкмо се замаже и пак мине време( 1 год или няколко месеца и пак избие наново на същото място.И така вече няколко години.От 1 месец е така сега седи и все още е мокро.Ще направя снимка и ще я постна.Какво да направя???

Благодаря
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Постни снимките. От близо и от далеч
kozl - майстор
Много неща са възможни. Достатъчно е твоите тръби на вертикалния щранг да са замонолитени, а на горния етаж да не са и водата от по горния етаж ще се стече директно на твоя етаж и ще избива при теб и вероятно и при долния комшия.
Но също така е възможно теча да е от неговата канализация и при него да не личи.
Течове дето са непостоянни с най-голяма вероятност са причина от канализацията.
Това:
medel76 написа:
Той дори си направи миналото лято ремонт до основи на банята
какво означава. Тръбите на канализацията сменил ли е? Вероятно водопроводни тръби, плочки и санитария.
Аз живея на 3 етаж и нема нужда да качвам снимки на банята за избилите петна. Застрахователите "уважиха" щетата за към 50 лв. преди няколко години. След като този под мен се оплака, че му избиват петна от мен аз изкъртих плочките и що да видя :shock: теч :shock: Но идва отгоре и напоява под плочките (лепени на гребен) и леко полеко се просмуква надолу към долния комшия. Горните не позволиха у тях да се кърти и така. И най-загадъчното е, че като прозвъних вертикалата да търся причини за теча по горните етажи и теча спря :shock:

Тема "теч в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: