Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
medel76 - специалист
Здравейте,
искам да попитам спешно:

Възможно ли е на 5 етаж да има теч в банята и да подминава 4 тия и да идва на 3 тия етаж директно?
Как мога да го разбера това?Този теч е стар се случва всяка година(ту се появява ту изчезва) и ми омръзна да се разправям с комшията от 4 тия етаж.Той няма теч който да идва от 5 етаж при него.Той дори си направи миналото лято ремонт до основи на банята и все казва че е не е от него,а все аз съм потърпевшата и си мисля,че е от него?Казва,че си е направил изолация и т.н и ми идва директно на 3 етаж.Тъкмо се замаже и пак мине време( 1 год или няколко месеца и пак избие наново на същото място.И така вече няколко години.От 1 месец е така сега седи и все още е мокро.Ще направя снимка и ще я постна.Какво да направя???

Благодаря!
root666 - специалист
Напълно възможно е. Може да е от куфара със щранговете и да се стича и да избива при тебе. Има специализирани фирми с термографски камери откриват откъде е теча, но не е евтино.
jekasus - майстор
medel76 написа:
Ще направя снимка и ще я постна.
Панелка или тухла?
При панелките има някаква вероятност по носеща стена да премине през етаж под мазилката и плочките на горната баня и да избие при теб, при тухлена няма начин...
А това че е направил ремонт на банята - не значи, че е подменил изцяло канализацията/дърти 30-40 годишни гумени уплътнения един път да ги размърдаш и край с тях, пропускат.../ и там някъде леко продължава да изпуска капка по капка...
medel76 - специалист
Благодаря ви много!Панелка е.Колко струва измерването с такива камери?Съседите ще го платят.Те ме наводняват

Тема "теч в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: