Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
ponovo - напреднал
Колеги прекалено ли е ако изводите са на 1 см на вътре в стената след полагането на плочките ?
wanderer - специалист
мисля че няма да имаш проблем. ако те притеснява навий си ексцентриците, и сложи смесителя за проба. има и декоративни шайби с различна дълбочина. когато правих моята баня смесителя вече го имах, сметнах общата дебелина на катрн- лепило - плочки, дистанцирах го колкото е необходимо (по спомен ок. 5 мм. навътре) и впоследствие всичко заспа. успех!
Chefo77 - майстор
Има удължители, и да е навътре, няма да се плашиш. Ако е 1 см, мисля, че ексцентриците ще го покрият без проблем. Освен, че има декоративни шайби с различна дебелина, има и такива, които се настройват, аз съм с такива.
рашкета - специалист
Да не говорим, че има ексцентрици с различна дължина. :wink:
radius - майстор
Ааа аз искам да видя чефовите, дето си сменят дебелината - кеф ти 1/2, кеф ти 3/4 :lol: .
Дали някой ще забележи питането ми тук, но да пробвам - трябва ми декоративна капачка за един удължител, но да е 24мм вътрешно ( масовите са 19-20мм)
Изображение
Иначе имам от по-тесните, но нямам с какво да ги разширя красиво.
jekasus - майстор
Малко е мътна снимката тая отляво трябва да пасне.
Изображение
radius - майстор
Мерси. По-скоро най-дясното, че е обемно. Оня ден обикалях из Добрич, че даже и по околовръсното минах (Веник май са там).
Chefo77 - майстор
Радиус, не се заяждай. Объркал съм дълбочина с дебелина, но разбра за какво иде реч, нали. Ей за това :)

Тема "каква дълбочина за изводите за душ батерия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: