Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Чираче - майстор
сори
Последна промяна от Чираче на нед дек 03, 2017 10:49 am, променено общо 1 път.
chapara - майстор
Може ли снимка на етажерките от долу :?
Чираче - майстор
сори
Последна промяна от Чираче на нед дек 03, 2017 10:49 am, променено общо 1 път.
chapara - майстор
Чираче написа:
Снимка нямам, не съм правил тогава, но са плочки от фаянса. Тази измишльотина съм я правил преди много години в апартамента, който продадох. Не съм ги обработвал с нищо, тъй като не се вижда. Но иначе си изпълняваха много добре предназначението.

Снимката я пуснах по повод лайсните, а не за етажерките. Дай мнение за идеята за ръба.
Ми защо даваш вехти идеи, това за ръба не е актуално, на снимката няма външен ръб на 90 градуса :roll:
Снимки съм възпрепятстван в момента да кача.
Чираче - майстор
сори
Последна промяна от Чираче на нед дек 03, 2017 10:48 am, променено общо 1 път.
ponovo - напреднал
По Монтанско едва ли ще намера неруждавейка, иначе добре жената иска от тез винкелите те със силикон ли се лепат после ?
chapara - майстор
За предпочитане с бял полиуретанов уплътнител.
chapara - майстор
ponovo написа:
По Монтанско едва ли ще намера неруждавейка, иначе добре жената иска от тез винкелите те със силикон ли се лепат после ?
Примерно с поръчка от "Минера".
kozl - майстор
Чираче написа:
Снимка нямам, не съм правил тогава, но са плочки от фаянса. Тази измишльотина съм я правил преди много години в апартамента, който продадох. Не съм ги обработвал с нищо, тъй като не се вижда. Но иначе си изпълняваха много добре предназначението.

Снимката я пуснах по повод лайсните, а не за етажерките. Дай мнение за идеята за ръба.
Идеята е интересна, материала не. Само един материал познавам, който бех използвал вместо плочкте. Някога го наричаха стъклотекстолит. Освен това това решение според мен е опасно и влошава хигиената.
chapara - майстор
Чираче написа:
А тук ще го видиш ли? Сложи си очилата. :lol: Забележи и прехода между тях.
И без очила (не ползвам) се виждат разминатите фуги и самопраФската закачалка :-D :lol:
Спри се бе човек, не си актуален :-D :cool: :lol:
Не усещаш ли че само разваляш темите на съфорумците и с нкищо не допринсасяш, хубаво се напъваш, но яйце не снасяш, само.... :weedman:

Тема "Какви ъглови лайсни за баня пвц ал или ..?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: