• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
plamen6703 написа:
valeri054 написа:
Аз съм дал причина пред модератора защо изтрих коментара защото беше излишен просто не бях разбрал кое е термостата след като разбрах изтрих и написах нов коментар извинявам се за което :)
Няма смисъл от извинения :wink: беше предложил да пуснеш снимка на инсталацията на бойлера, но може да се окаже, че бързо ще решиш "проблема" и ще се изчерпи темата :drinkers: :partyman:
Ще пусна и снимка тези дни когато свалям термостата ако видите още нещо докато да сменям и него пък и няма нищо лошо да е къса темата може някой да има подобен проблем и вместо да чета 50 страници за да разреши проблема си да е на първа страница още след като разреша проблема напълно ще пусна пълна информация от до + снимков материал благодаря на всички очаквайте продължение едва ли ще се размина със толкова малко :lol: :lol: :roll:
plamen6703 - майстор
Дори и да се разминеш не бързай да слагаш край на темата :-D Не си казал инсталацията двупроводна ли е, ако е такава форумните "чекисти" може да те "светнат" да смениш инсталацията, да поставиш ДТЗ, да ти дадат линкове към новини за пострадали от бойлери :cool: ... голям купон става в теми като твоята :lol: :drinkers:
plamen6703 написа:
Дори и да се разминеш не бързай да слагаш край на темата :-D Не си казал инсталацията двупроводна ли е, ако е такава форумните "чекисти" може да те "светнат" да смениш инсталацията, да поставиш ДТЗ, да ти дадат линкове към новини за пострадали от бойлери :cool: ... голям купон става в теми като твоята :lol: :drinkers:
Само да попитам какво трябва да означава двупроводна както казах не съм много по ел термините не съм много на ти със тия високо волтовите токова но като гледам няма нищо сложно във тази схема на болера само да знаех кое както е вътре общо взето като крушка е вързано :D :lol: :lol: смисъл не знам кое какво върши само разбрах вече че това въртящото е термустата и копчето другите джаджи не ги знам и това е проблема за първи път отварям такова нещо не всеки разбира както и аз например разбирам от компютри и всеки компютърен техник казва че клиента не може да го направи сам ама не е така предполагам че и със болера е така поне се надявам [-o< [-o< [-o< :lol: :lol: :lol: само трябва да разбера кое за какво служи
plamen6703 - майстор
Нещата ще потръгнат с темата :wink: това е правилният въпрос
Само да попитам какво трябва да означава двупроводна както казах не съм много по ел термините не съм много на ти със тия високо волтовите токова но като гледам няма нищо сложно във тази схема на болера
Очаквай да се изредят да ти обясняват, а няколко страници с буломач са ти гарантирани! Появи ли се "петият" елемент, може да разчиташ дори на линкове и картинки :cool: :partyman:
MamaMy - майстор
valeri054 написа:
..аз например разбирам от компютри и всеки компютърен техник казва че клиента не може да го направи сам ама не е така предполагам че и със болера е така поне се надявам...
Я само да те питам като каза че разбираш от компютри каква е разликата между FAT16, FAT32 и NTFS пък аз ще ти разкажа за бойлера кое какво е!
kozl - майстор
valeri054 написа:
[Само да попитам какво трябва да означава двупроводна както казах не съм много по ел термините не съм много на ти със тия високо волтовите токова но като гледам няма нищо сложно във тази схема на болера само да знаех кое както е вътре общо взето като крушка е вързано :D :lol: :lol: смисъл не знам кое какво върши само разбрах вече че това въртящото е термустата и копчето другите джаджи не ги знам и това е проблема за първи път отварям такова нещо не всеки разбира както и аз например разбирам от компютри и всеки компютърен техник казва че клиента не може да го направи сам ама не е така предполагам че и със болера е така поне се надявам [-o< [-o< [-o< :lol: :lol: :lol: само трябва да разбера кое за какво служи
Бойлера има потенциал на много по-мощна бомба сравнен с един компютър.
Andri01 - майстор
Аз за това го попитах още в първия пост,от къде е ,но не ми отговори и спрях със съветите. Дано само не убие някой или себе си този любопитко!!
  • 1
  • 2

Тема "Проблем със бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: