• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
film - специалист
Svezar написа:
Скоро пребоядисвахме детската където имаше много подобни и по-големи пукнатини /цялата къща е така след надстрояване и бързо измазване и боядисване/ ,та просто ги минах с обикновен гипс сатен ,шкурнах и сега всичко е перфектно ! Ако процеса направил пукнатините е вече спрял може да се пълни с каквото ти душа иска,ако още се движи с каквото и да пълниш пак ще се цепне :!:
Не мога да разбера от какво са се получили. Имаше земетресение 2012 и преди месец, отделно са се усещали леки разклащания. Накрая ще пробвам с гипс да го направя да видя дали ще се напука пак.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
[quote="film"
Не мога да разбера от какво са се получили. Имаше земетресение 2012 и преди месец, отделно са се усещали леки разклащания. Накрая ще пробвам с гипс да го направя да видя дали ще се напука пак.[/quote]

Направи си рядък гипс и с пръст "боядисай" пукнатината. С гъбичка обери излишното. Големи драми за пукнатини като косъм.
chapara - майстор
n_a написа:

Направи си рядък гипс и с пръст "боядисай" пукнатината. С гъбичка обери излишното. Големи драми за пукнатини като косъм.
Или направи фугата внимателно по голяма и с гипсово лепило. За този косъм нямаш контактна площ за запълване. После малко фино с каквото искаш и боята :wink:
film - специалист
chapara написа:
n_a написа:

Направи си рядък гипс и с пръст "боядисай" пукнатината. С гъбичка обери излишното. Големи драми за пукнатини като косъм.
Или направи фугата внимателно по голяма и с гипсово лепило. За този косъм нямаш контактна площ за запълване. После малко фино с каквото искаш и боята :wink:
Първият вариант ще е, наистина не са много, но на бяла стена дразнят.
gogo7777 - майстор
Баси....аз още не мога да намеря пукнатините на снимките, а вие вече до боята го докарахте. :lol:
film - специалист
gogo7777 написа:
Баси....аз още не мога да намеря пукнатините на снимките, а вие вече до боята го докарахте. :lol:
Абе знам че може да си кара и така, но ме дразни. Тя банята е за тотален ремонт, но не зависи от мен, така че оправяне на пукнатините и боя е каквото мога да направя
Изображение
  • 1
  • 2

Тема "Пукнатини в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: