• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
gogo7777 - майстор
:partyman:
andro440 - майстор
Абе ,Вие пишещите теми в раздели ,как се прави баня и ,как се полагат плочки ,за какви кълчища и тефлони говорите ,не сте ли виждали ЛОКТАЙТ конеца ? Вярно скъп е, и не ви се дават пари ,после -пукали се фитингите,ще се пукат ,защото сте скръндзи ,номера ,не е да одереш клиента -а да си свършиш работата ,както на теб да ти хареса ,Аз приключвам участието си, в тази тема, за бани и в групата ,защото виждам само недодялани коментари ,необмислени изказвания и непрофесионализъм говорещи и не много можещи,дано потребителите да не взаимстват опит от тук написаните --,че и няколко части ,/Как се прави баня / -изобщо не се прави така . Ако съм обидил някой ,да прощава
chapara - майстор
andro440 написа:
Абе....... ,Аз приключвам участието си, в тази тема, за бани и в групата ,защото виждам само недодялани коментари ,необмислени изказвания и непрофесионализъм говорещи и не много можещи,дано потребителите да не взаимстват опит от тук написаните --,че и няколко части ,/Как се прави баня / -изобщо не се прави така . Ако съм обидил някой ,да прощава
Уфффффф, простен си :wink:
Chefo77 - майстор
andro440 написа:
Абе ,Вие пишещите теми в раздели ,как се прави баня и ,как се полагат плочки ,за какви кълчища и тефлони говорите ,не сте ли виждали ЛОКТАЙТ конеца ? Вярно скъп е, и не ви се дават пари ,после -пукали се фитингите,ще се пукат ,защото сте скръндзи ,номера ,не е да одереш клиента -а да си свършиш работата ,както на теб да ти хареса ,Аз приключвам участието си, в тази тема, за бани и в групата ,защото виждам само недодялани коментари ,необмислени изказвания и непрофесионализъм говорещи и не много можещи,дано потребителите да не взаимстват опит от тук написаните --,че и няколко части ,/Как се прави баня / -изобщо не се прави така . Ако съм обидил някой ,да прощава
Оппа!
Аз писах за кълчища, не обвинявай колегите си!
Със сигурност те знаят какво да използват - аз използвам това, което си искам, щом ми е за вкъщи :)
chapara - майстор
Карай ве чукча не читатель :-D
chapara написа:
andro440 написа:
Без да съм ви чел мненията ,защото знам какво ще прочета ,мога да кажа само едно Хайде стига си дрънкал, а и кой си ти че ще съветваш околните? ,ми иде да ви гърмя По скоро вземи се гръмни!Изображение :-D
За прочитане , си ги прочел, ама има въпроси в тях, на които нямаш отговориИзображениеИзображение
jekasus - майстор
Ето това да си майстор - оплюваш всички, показваш няколко на средно ниво работи, след въпроси пак оплюваш всички.
Накрая казва, че е най -добрия, другите за никъв чеп не стават.
...И си замина с гордо дигната глава...
Аз така не мога, трябва да ходя на обучение :-D
gogo7777 - майстор
andro440 написа:
.....номера ,не е да одереш клиента......
А къв е номера? :?
gnt69 - майстор
jekasus написа:
Ето това да си майстор - оплюваш всички, показваш няколко на средно ниво работи, след въпроси пак оплюваш всички.
Накрая казва, че е най -добрия, другите за никъв чеп не стават.
...И си замина с гордо дигната глава...
Аз така не мога, трябва да ходя на обучение :-D
Аз сега ко да правя таман да та пазаря за един обект и се оказва че ти трябват опреснителни курсове. :partyman:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Отчупен емайл на плочка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: