Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте,
От три седмици съм с нов бойлер Теси Bi light 80л, 3kw.
Първоначално беше насроен на макс 70 градуса, когато загряваше, но стрелката му стигаше до средата, никога до края. Водата не се усещаше топла като за 70 градуса, защото спокойно си държах ръката под нея.
Вчера му сложиха други връзки и на ново го свързаха, понеже кабелите бяха къси и от тогава отново на 70 градуса, този път вдига стрелката до край и водата е вряла.
Съмнението ми е, че първоначално просто не е бил настроен наистина на макс, а само ние сме си мислили така.
Въпросът ми е дали е нормално да стига до край стрелката или да сме пипнали някъде, където не трябва и да си изгърмим съвсем спокойно?
genzlat - специалист
Здравейте,
почти от година сме с ТЕСИ би тн. турболатор, каквото и да значи това! 74литра по-точно, с водна серпентина.
При нас стрелката не стига до самия край,но това не е толкова важно, включен е на 4 та степен и водата е вряла,
не се беспокой,ако е свързан правилно си има защити, а на входящата вода трябва да има предпазен клапан
/върви с бойлера/ за пара!
Като цяло сме разочаровани,водата не стига за двама и на-вече много бързо изтива,дори през лятото.......

Можеш да направиш друга консултация с друг специалист, за повече СПОКОЙСТВИЕ!!!
EDI - майстор
Нищо му няма да бойлера, не се кахъри.
вт яну 23, 2018 4:15 amGlory3008 написа:
Здравейте,
От три седмици съм с нов бойлер Теси Bi light 80л, 3kw.
Първоначално беше насроен на макс 70 градуса, когато загряваше, но стрелката му стигаше до средата, никога до края. Водата не се усещаше топла като за 70 градуса, защото спокойно си държах ръката под нея.
Вчера му сложиха други връзки и на ново го свързаха, понеже кабелите бяха къси и от тогава отново на 70 градуса, този път вдига стрелката до край и водата е вряла.
Съмнението ми е, че първоначално просто не е бил настроен наистина на макс, а само ние сме си мислили така.
Въпросът ми е дали е нормално да стига до край стрелката или да сме пипнали някъде, където не трябва и да си изгърмим съвсем спокойно?
kak sata izlugali kvi kusi kabelo kvo neshto :cry: :cry:
чет май 31, 2018 9:01 pmosman el tehnika написа:
вт яну 23, 2018 4:15 amGlory3008 написа:
Здравейте,
От три седмици съм с нов бойлер Теси Bi light 80л, 3kw.
Първоначално беше насроен на макс 70 градуса, когато загряваше, но стрелката му стигаше до средата, никога до края. Водата не се усещаше топла като за 70 градуса, защото спокойно си държах ръката под нея.
Вчера му сложиха други връзки и на ново го свързаха, понеже кабелите бяха къси и от тогава отново на 70 градуса, този път вдига стрелката до край и водата е вряла.
Съмнението ми е, че първоначално просто не е бил настроен наистина на макс, а само ние сме си мислили така.
Въпросът ми е дали е нормално да стига до край стрелката или да сме пипнали някъде, където не трябва и да си изгърмим съвсем спокойно?
kak sata izlugali kvi kusi kabelo kvo neshto :cry: :cry:
trqbva she da otvorite ot dolu boylera kapaka i da na glasi te releto na max maistora va izlugal toi mnogo dobre zna e kuv e problema nishto onshto nqma s kusi kabeli toi moji na rochno dagi smenil ush che na pravil neshto za a butna kopcheto na max i vsichko si e ok jalko che se prechakah te :o :o

Тема "Бойлер Теси - проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: