• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
agj - майстор
Благодаря на chaparа за лепилата!Спрях се на Цересит-а.
И още едно въпросче имам:гледах на един клип че при направа на PVC ламперия ,един майстор поставяше самозалепващи се лайсни ,които могат да се лепят както прави така и на ъгъл. https://m.youtube.com/watch?v=lTc1m6L2Oa4
Мисля с такива да закрия главите на витлата ,които ще държат ламперията за металния профил.Но не мога да открия никъде такива лайсни?Може и да не изписвам правилното им наименование.
Duke_BG - специалист
намерил си фирмата за пвц ламперии - аз слагах такъв окачен таван в банята - направих си конструкция от профили за гипсокартон (рамка по стените и средна ) и реденето и захващането е следното :
слага се първия така че слеващия да влиза във него като покрива сърчащия му жлеб , вътре в жлеба се навиват само нарезани и самопробивни "копчета" след това се вкарва следващия и пак се навиват копчетата.
agj - майстор
Duke_BG написа:
намерил си фирмата за пвц ламперии - ...
Точно така.И в тази фирма ги има профилчетата които мислех да ползвам.Но се оказа че се доставяли само по поръчка.А пък не били и много надеждни - така ми каза един познат.Отказах се от тях и ще ползвам обикновени пластмасови.
  • 1
  • 2

Тема "Скриване на вик тръба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: