Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Lisko - майстор
Като тръгнеш да си миеш ръцете и си ги блъскаш в задния край на мивката, ако искаш да хванеш някаква вода

Прикачен файл

IMG_1586.JPG
IMG_1586.JPG (94.05 KиБ) Видяна 1689 пъти

Прикачен файл

IMG_1585.JPG
IMG_1585.JPG (69.4 KиБ) Видяна 1690 пъти
zz_stefanov - майстор
Пълно е с такива уж дизайнерски решения, с нулева ергономия.
Аз лично за това не харесвам малките стоящи батерии. Освен за миене на ръцете пробвай да си измиеш зъбите и лицето на такава :)
radius - майстор
Напълно си прав, макар струята да е под ъгъл, общо взето миеш мивката, не ръцете.
Яд ме е, че не си сложих на къщата стенни батерии, е.ем ти модата. Уж съм взел по-високи, но пак не е същото. Голяма тъпотия.
Lisko - майстор
И един голям заоблен нагоре чучур шеше да свърши работа, ама нали е демоде...
wanderer - специалист
аз съм с такъв висок и заоблен чучур, и нито за секунда не съжалявам за избора си. избрах го точно заради нефункционалността на ниските стоящи смесители.
Chefo77 - майстор
И аз не разбирам идеята на късите чучури, описани специално "за баня". Моят на шкафмивката е от кухня - подобен на визия, но тялото му е доста издължено и по-високо. Мога да си вкарам и да си измия без проблем и двете ръце, или пък някой крак, няма да продължавам ... :lol:
lov - майстор
Вчера на едно изложение хвърлих на бързо едно око на новите тенденции. Сега вече се отива в другата крайност. плоски и дълги стават за закачалки :) А кухненските като ги погледнеш може да си помислиш че си се объркал и влезнал в банята :lol:
Мода да го ева какво да се прави. Колкото по изчанчени толкова по скъпи.
Lisko - майстор
ултра компакт - за много тесни бани

Прикачен файл

P1100706.JPG
Chefo77 - майстор
Е това е ОК за втора тоалетна. За основна не става, или поне според мен не става.
zz_stefanov - майстор
Lisko и аз имам в тоалетната малка мивчица с малка батерийка. Там е неизбежно да не е с такива размери. Проблема е че на много места се поставят като на снимката от първия ти пост.

Тема "На това аз му викам сбъркана геометрия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: