Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
Направи кофраж, армирай към трегера и отлей 5 см. мозайка, която да стъпи на итонга :wink:
valentina_p - помощник
Вече го направи майстора без. Ще видим дали ще се пропука. Сега се чудя от къде да намеря бойлер с диаметър 34см :?
nikolov333 - майстор
За вашия случай, най-добрия вариант е проточен, но там нещата опират до окабеляване и колко ампера ви е главния предпазител..
zz_stefanov - майстор
Фирмите си имат каталози. например това https://vimax.bg/vertikalni-boyleri/ver ... m-75l.html
но ако ги спрат от производство не ми се мисли, щото на другите фирми са 38 см.
Но вие първо зидате, после мерите :)
chapara - майстор
"Светльо Шишков" правят по поръчка и размер, неръждавейка с 10 години гаранция, е цената.... :wink: :roll:
burkov - специалист
Аз си мисля че тия 34 сантиметра ще станат 32 след изравняване на стените и плочките.
Така, че работата с бойлера става съвсем невъзможна според мен.
zz_stefanov - майстор
вт юни 05, 2018 10:12 amburkov написа:
Аз си мисля че тия 34 сантиметра ще станат 32 след изравняване на стените и плочките.
Така, че работата с бойлера става съвсем невъзможна според мен.
Що да не става, оная фекална вертикала се откланя с 4 дъги надясно и после се връща обратно, за да е по сложно :cool:
Аз щях да съм иззидал стеничката 15 см. (една дебелина) наляво.
Гост - специалист
пон юни 04, 2018 10:10 amchapara написа:
Направи кофраж, армирай към трегера и отлей 5 см. мозайка, която да стъпи на итонга :wink:
Кой ти ползва вече такива методи... отпреди 39 години ;-) Дай им на сегашните майсторчета UD и CD профилчета и една ножица за ламарина в ръцете, па им гледай майсторията... И картонче, естествено... ;-)
valentina_p - помощник
Мисля от двете страни на бойлера да няма плочки, но мръсната тръба трябва да се облепи , за да се шумоизолира. Местенето на тръбата вече ми се вижда много сложно затова продължавам да търся бойлера. Утре вече ще са изравнени стените и ще видим реалния размер за бойлера :?
jekasus - майстор
Погледнах "проекта" и снимката...
Над тоалетна, вдясно от канал. щранг, ще затворят идеалното място за бойлер(Почти без значение какъв).
Малката ниша вляво от щранга, да си остане такава, с полици за разни "буклуци".
Понеже е прекалено малка баня - смесителя на мивката да е стенен с душ слушалка, а мивката бих я сложил на новата стена от итонг, заради огледалото.
Това, че ще се мокри цукала не е важно, това е минуса на "килери", наречени бани.
Може и перденце да му се сложи, таман и бойлера ще пази...

Тема "Как да организирам супер малка баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: