Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
maddoktor - специалист
Здравейте
Преди много много години бяхме си купили Душ слушалка - която ми хареса как работи .
Тя няма никакви функции - но когато е на 40 см над мен - и самата струя вода която излиза обхваща цялото тяло - и е супер удобна .
Но като всяко едно нещо след време се повреди - напука се . Поправих я и докато чаках да лепилото да стегне - изкупих 4 вида слушалки - но всички пръскат само напред .

Споделете от коя сте доволни - защото всички магазини не пробват слушалката как пръска , а и магазинерите не си познават стоката .

Не искам със сапунисана коса - да търся къде е водата :)
MamaMy - майстор
Тази слушалка е перфектна, но... Купих две от железарски магазин Дъга в Плевен на цена 4,90. Води се слушалка с германий и турмалин. След проба установих, че пръскат на супер тънки и многобройни струйки, но имат склонност да се запушват много лесно отворите с боклуци понеже са пробити с лазер. Лечението е развиване на слушалката на две места и изхвърляне на всички топчета които подскачат вътре. Отпред зад цедката също има в една кутийка, а зад нея има и едни по-големи черни. Тези топчета се люпят докато подскачат и задръстват често ламаринката отпред. Като се задръсти цедката не трябва да се търка, а само да се обърне на обратно. Така водата си я почиства сама.

Изображение
maddoktor - специалист
Благодаря че казахте нещо в темата ми .

Относно тази слушалка - скоро съм я виждал из китайските външни сайтове - аз съм от Ямбол - тук видях вчера такава за около 6лв.
Щом се развива - може да се премахнат топчетата и да не се води спа - щом те задръстват цедката .

Иначе когато се пусне водата - как е струята - до каква степен се разширява водата настрани ? успява ли да обхване и двете рамена без да се въртите .
chapara - майстор
Чак и двете :-D Трудно ще намерите, ако сте в София отидете в магазина на "Топгън" , там има слушалки вързани с вода и може да си изберете вашата слушалка, а и избора е голям. Моля поста ми да не се счита за реклама. :wink:
Duke_BG - специалист
ето това е решението дюзичките са силиконови и като минеш с една четка варовика отвътре пада.
а най-лесния вариант за почистване и отпушване на такива слушалки е :
връзваш на главата една торбичка и наливаш от тръбата оцет докато не се напълни торбичката така че да покрие цялата глава или направо в буркан и наливаш
MamaMy - майстор
Точно такава със "силиконови" дюзички смених с прозрачната. Разликата между двете е огромна. Тази прозрачната е класове отгоре нищо, че и двете са от евтините китайски боклуци. :)

Тема "Помогнете за Душ Слушалка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: