Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
miroki - майстор
Аз с едно хилти надрасках малко мозайката, (през 15-20 см. откъртих по малко) и лепих, без да чистя с нищо преди това. Лепих с цимент теракот 20 на 20 см. Беше преди 20 години и за сега няма проблем, само прага бе по-високо и с повечко материал не залепваха добре плочките и намерих малко теракол и с него. До тогава не работих с теракол. Но аз не съм майстор, правя за себе си.
sixb0nes - специалист
Ардекс не е ли добро?
tdk 71 - специалист
Гранитогрес със цемент не
Флекс топ на Баумит
kozl - майстор
А сифона и канала под мозайката в кво състояние е? Е така питам от любопитство оти ми се влажни тавана на бянята, а горните комшулуци се хвалиха, че ремонт правиха - ама само плочките смениха.
chapara - майстор
вт авг 07, 2018 5:59 pmkozl написа:
- ама само плочките смениха.
:lol: :lol: :lol: :lol: :-D , голям ренонт, интериорен :-D :-D
sixb0nes - специалист
вт авг 07, 2018 5:59 pmkozl написа:
А сифона и канала под мозайката в кво състояние е? Е така питам от любопитство оти ми се влажни тавана на бянята, а горните комшулуци се хвалиха, че ремонт правиха - ама само плочките смениха.
За коридор говорим вече.
jekasus - майстор
вт авг 07, 2018 4:59 pmsixb0nes написа:
Ардекс не е ли добро?
Ардекс винаги по-добро от другите, но кое?
sixb0nes - специалист
вт авг 07, 2018 9:00 pmjekasus написа:
вт авг 07, 2018 4:59 pmsixb0nes написа:
Ардекс не е ли добро?
Ардекс винаги по-добро от другите, но кое?
Това е, че не знам кое на Ардекс е подходящо за 60x60 гранитогрес върху мозайка... Нямам и идея кое е по-добро от Баумит, Церезит, Mapei.... И скъпо да е лепилото, не искам да жертвам плочките за 30-40 лв
sixb0nes - специалист
Ново 20 с казуса плочки - може ли в тоя случай с мозайката, да сложа фуга 1мм?
nikolov333 - майстор
Може.. нали показах и без фуга по-напред.. viewtopic.php?f=4&t=60135&start=10#p931448

Тема "Лепене на плочки върху мозайка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: