Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
SHL - специалист
velsi написа:
Поздравления за перфектния материал! Ако може и същото при лепене на под ще е направо великолепно. Дали не съм нахален. :? :-D
Благодаря. Ще се постарая да подготвя още материали.
И........ признавам, че почвам да се пристрастявам........... и да имам лично отношение към този форум :weedman:

аз бих добавил още няколко неща , но ще ме обвинят пак че имам уникални изисквания
иначе браво за обяснението с картинки-немисля може да има някой , който да не разбере как се лепят плочки след като е видял това!
Стоянчо,
понеже съм запознат с твойте "изисквания", съм ти благодарен :gott: , че не си ги споделил тук с нас......... :laola:
ivtabov - специалист
SHL

Поздравления и от мен.
Материалът наистина е супер.Благодаря!!!
Според мен ще бъде много полезно, ако се сложи като "важна тема".
iordigd - напреднал
Огромно благодаря на SHL за подробното обеснение, за лепене на плочки в баня. Започнах да лепя по начина, който е описан и взе да се получава. Засега подведох три реда и изглеждат добре. Благодаря, да си жив и здрав!
SHL - специалист
iordigd написа:
Огромно благодаря на SHL за подробното обеснение, за лепене на плочки в баня. Започнах да лепя по начина, който е описан и взе да се получава. Засега подведох три реда и изглеждат добре. Благодаря, да си жив и здрав!
Благодаря! Приятно ми е да знам, че съм помогнал на още един човек. Изображение
Пожелавам ти успех и с останалия ремонт. Изображение
iordigd - напреднал
Благодаря! Доста труд хвърлих докато стигна до това лепене. Надявам се да стане добре. Първо започнах с къртене на старите плочки и махане на старите тръби. После поставих полипропиленови тръби. След това правих нова ел. инсталация за бойлер с отделен предпазител. Направих заготовка за монтаж на мивка /арматура и шпилки укрепени за стената/. След това беше старателно мазане с хоросанова мазилка и сега лепенето. Вече по цял ден само банята ми е в главата.
SHL - специалист
iordigd написа:
Вече по цял ден само банята ми е в главата.
Виждам сериозно желание за работа. Да знаеш, че когато я завършиш, удоволствието от направеното ще бъде несравнимо.
Да не забравиш да качиш снимки. :)
iordigd - напреднал
Остана ми една стена, която ще бъде с гранитогрес. Искам да попитам може ли да го налепя без фуги. Нама ли да пропуска вода между плочките. Жената постоянно е недоволна затова, че оставам фуги. Гледам да не са големи 1 или 1,5 мм, но все пак се виждат. Какво ще ме посъветвате? Гранитогреса мисля, че беше 60/15 см. Плочките са равни. Имитират дърво и наистина изглеждат добре като се нарудят без фуга, но да не стане проблем и да пропускат влага после.
Spokoiniq - майстор
и косъм да е трябва да фугираш, жената да си гледа кухнята :axe:
iordigd - напреднал
Благодаря за отговора!

Тема "Как се започва лепенето на плочки в банята?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: