Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте, моля, за препоръка за майстор за ремонт на баня в град Варна. Извинявам се че пускам тема само за това (надявам се да не е в разрез с правилата), но видях препоръчаните двама в Майстор плюс и не ми допадат.
Ако е необходимо да напиша в какво се състои ремонта-ще пиша.
Благодаря Ви.
Andri01 - майстор
Ако и за плочки,мога да потърся тлф. на един. работи много добре/ от собствен опит го знам/,но е бавен.
пет авг 10, 2018 9:20 amAndri01 написа:
Ако и за плочки,мога да потърся тлф. на един. работи много добре/ от собствен опит го знам/,но е бавен.
Благодаря, трябва да се изкърти съществуваща душ-кабина (това и сами можем да си го направим) и под нея да се възстановят плочките, наклона към сифона, да се върже със старите плочки и евентуално да се изгради малък праг, за да си сложим параван (вместо душ-кабината), но паравана е наша грижа.
Искам проверен майстор, който наистина разбира какво прави.
plamen6703 - майстор
пет авг 10, 2018 9:18 amMarianaS написа:
Здравейте, моля, за препоръка за майстор за ремонт на баня в град Варна. Извинявам се че пускам тема само за това (надявам се да не е в разрез с правилата), но видях препоръчаните двама в Майстор плюс и не ми допадат.
Ако е необходимо да напиша в какво се състои ремонта-ще пиша.
Благодаря Ви.
Това е майстора за ремонт на баня във Варна, проверен от взискателни жени и отговаря на всички изисквания :) memberlist.php?mode=viewprofile&u=41153
На дъщерята го бяха препоръчали нейни приятелки, на които е работил и са много доволни от качеството на работа!
За съжаление работи в Добрич и Варна и за това не са се договорили за по на юг от Варна. Пиши му на л.с и няма да съжаляваш, ако стигнете до сделка! :partyman:
nikolov333 - майстор
Лошото е, че не може да му пратиш ЛС.. Явно си е преценил, че има достатъчно работа, но ако се включи ще разберем, поне занимава ли се с частични ремонти или прави от..до..
jekasus - майстор
Ще кажа направо -
Забравете тоя ремонт до края на есента, нормалните майстори сега са заети изцяло.
Благодаря за всички, които са отговорили. Ние не бързаме, вече сигурно станаха 2 години откакто се каним да я ремонтираме тая баня, но явно вече е дошъл момента. Мога да чакам до есента, до зимата...няма проблем, само да намерим човек, който ще дойде и ще го направи, а няма да ни мотае с месеци и да си остави ръцете.
пет авг 10, 2018 9:29 amMarianaS написа:
пет авг 10, 2018 9:20 amAndri01 написа:
Ако и за плочки,мога да потърся тлф. на един. работи много добре/ от собствен опит го знам/,но е бавен.
Благодаря, трябва да се изкърти съществуваща душ-кабина (това и сами можем да си го направим) и под нея да се възстановят плочките, наклона към сифона, да се върже със старите плочки и евентуално да се изгради малък праг, за да си сложим параван (вместо душ-кабината), но паравана е наша грижа.
Искам проверен майстор, който наистина разбира какво прави.
Здравейте!
В повечето случаи е доста трудоемко, а и безмислено възстановяването на старите плочки под кабината и направата им по наклона към съществуващия сифон, при положение, че искате да има праг за да се обособи параван.
Като най добро решение за вашият случай препоръчвам разкъртване на пода и монтаж на подов сифон в мястото за отводняване на душ кабината. След това полагане на хидроизолационен материал около сифона и монтаж на полимер-мраморен праг. Накрая се поставят плочки във ваничката, като се нивелират към сифона. Работата изглежда малко като обем, но за д се изпълни качествено са необходими 4 дни поне, с по няколко работни часа 1.монтаж на сифон и подмазване 2.монтаж праг и полагане хидроизолация 3.монтаж плочки 4.фугиране.
Желая ви успех!
jekasus - майстор
Това е схемата, като в повече случаи трябва замазка около 2-3см заради високо положена тръба и подов сифон.
4 дни, но реални 7, тъй като замазката също иска поне малко изсъхване.
Здравейте, аз вече минах през ремонт на баня, който се състоеше само в сглобяване и поставяне на тоалетна, душ кабина и шкаф с мивка. Майсторите пробиха тръба, сложиха 3 плочки с друг цвят и не можаха да свържат смесителя на мивката към тръбите.... Дойде друг "майстор", да свърже смесителя с мека връзка.... сега въпросната мека сръзка просто стърчи в пространството.... Моля ви, ако знаете за свестен майстор, който ще се справи с прекарването на меката връзка под плочките и ще свърже смесителя, без да ми обеснява, че трябва да се реже шкафа :? , да посочите контакти, защото търпението ми е съвсем в края си...

Тема "Майстор за баня Варна?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: