Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Димитър Димов - специалист
пет авг 24, 2018 4:46 pmмеги. написа:
Здравейте, аз вече минах през ремонт на баня, който се състоеше само в сглобяване и поставяне на тоалетна, душ кабина и шкаф с мивка. Майсторите пробиха тръба, сложиха 3 плочки с друг цвят и не можаха да свържат смесителя на мивката към тръбите.... Дойде друг "майстор", да свърже смесителя с мека връзка.... сега въпросната мека сръзка просто стърчи в пространството.... Моля ви, ако знаете за свестен майстор, който ще се справи с прекарването на меката връзка под плочките и ще свърже смесителя, без да ми обеснява, че трябва да се реже шкафа :? , да посочите контакти, защото търпението ми е съвсем в края си...
Е те такова животно " мека връзка под плочките " НЕМА. #-o
пет авг 24, 2018 5:24 pmДимитър Димов написа:
пет авг 24, 2018 4:46 pmмеги. написа:
Здравейте, аз вече минах през ремонт на баня, който се състоеше само в сглобяване и поставяне на тоалетна, душ кабина и шкаф с мивка. Майсторите пробиха тръба, сложиха 3 плочки с друг цвят и не можаха да свържат смесителя на мивката към тръбите.... Дойде друг "майстор", да свърже смесителя с мека връзка.... сега въпросната мека сръзка просто стърчи в пространството.... Моля ви, ако знаете за свестен майстор, който ще се справи с прекарването на меката връзка под плочките и ще свърже смесителя, без да ми обеснява, че трябва да се реже шкафа :? , да посочите контакти, защото търпението ми е съвсем в края си...
Е те такова животно " мека връзка под плочките " НЕМА. #-o
Добре, аз не разбирам. Баща ми ми обясни за този явно несъществуващ метод. Единственото ми желание е да ми препоръчате човек, който съвестно да извърши необходимия ремонт, така, че да има адекватна визия....
Димитър Димов - специалист
Не знам по какъв начин е вързано при теб,но тук:https://www.google.bg/search?rlz=1C1GGR ... а+на+мивка& е показано как изглежда свързване с мека връзка.
jekasus - майстор
По-лесно да покаже снимка от това "чудо".
пет авг 24, 2018 6:40 pmjekasus написа:
По-лесно да покаже снимка от това "чудо".
fbr - майстор
Предполагам сте разумен човек. Как си представяте това минаване на каквото и да било под плочките, без те да се разкъртят и да се сложат нови, които със сигурност ще се различават от първите две.
jekasus - майстор
Това вече не е смешно, това е ...
За днес ще замълча, че в туй, под баира, наречено Варна станаха прекалено много подобни случаи...
За утре - от новите ППР-тръби или старите тръби от онова време, стената тухла или бетон(към стаите или към съседен апартамент)?
Димитър Димов - специалист
Имам чувството че тези изводи са за стенен смесител и сега упражнението е да се върже смесител за стоящ монтаж на мивка.С мнението на лаик-мисия невъзможна без преработка.
EDI - майстор
Стига, бе, не съм вярвал, че може да доживея да видя подобно нещо. :shock:
naB4o - специалист
Егаси майсторите. Моя майстор във Варна го чаках около половин година и февруари се освободи и направихме банята. Има варианти, лесния и грозен - дупка в плота и връзване на грозотиите отдолу. Или нови тръби с по-солидно разкъртване.

Тема "Майстор за баня Варна?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: