Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
k_garchev - специалист
Здравейте,другия месец съм решил да ремонтирам банята.Ще се изхвърля всичко и ще се слага ново.Та въпроса ми е-от къде в София да си купя всичко необходимо за банята?Като не ми отрежат главата разбира се.някакъв магазин,в който ще се предлага всичко или почти всичко на нормални цени.Като имам едно условие-искам да ми направят 3D проект(или там както му се вика).миналата година правих тоалетната и купих всичко от Подуене(под моста).
jekasus - майстор
k_garchev написа:
3D проект
Почти всички що-годе големи строителни борси го правят и при почти всички е обикновенно ташак работа...
Аз пък би търсил някой с хубава отстъпка(20%, може и повече) че фактура за него, а всичко останало за теб.
k_garchev - специалист
Това за фактурата не се бях сетил.А приличен магазин,от където да пазарувам?
jekasus - майстор
За мен София е "тъмна индия"...
chapara - майстор
Хикови, Баня стил и др.Обикаляне му е майката :roll:
k_garchev - специалист
В Баня стил ходих,но ми се вижда скъпичко.Ще се обикаля.Просто исках да видя,дали някой не е минал през това и да даде конкретно мнение.
radius - майстор
Отиди в "Сима", аз съм доволен от варненската, от там ми е почти всичко по баните.
Е, като викаш всичко необходимо, ППР-тръби и шампоани нямат :lol:
Chefo77 - майстор
Нали знаеш, че евтино обикновено кореспондира с некачествено.
Щом си пазарил от едно място за тоалетната, какво те спира да напазариш оттам и за банята?
Сима си е перфе, както каза Лъчо. И аз имам малко оборудване оттам.
jabata - специалист
пет сеп 21, 2018 1:25 pmk_garchev написа:
В Баня стил ходих,но ми се вижда скъпичко.Ще се обикаля.Просто исках да видя,дали някой не е минал през това и да даде конкретно мнение.
В Баня стил голяма част от нещата са качествени, и затова ти се струват скъпи.
Иначе може да провериш Сико, както и Jessica. Но внимавай, в Сико има качествени неща, има и големи боклуци.
k_garchev - специалист
За тоалетната купих всичко от Сико,но нещо не ме радват с отношение и определено видях,че имат и некачествена стока.За това и реших да попитам за мнения.Ще отида да разгледам и тези Сима за какво става на въпрос.За Джесика също ми казаха добри думи,така че и ще разгледам и там.Много благодаря за коментарите.

Тема "Въпрос за баня." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: