Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
prascho - майстор
Деверсифицирай. Трудно ще намериш всичко, което ти трябва в една баня в един магазин на разумни цени... Погледни им онлайн сайтовете и ще се ориентираш предварително какво на каква цена. Почни с нещата на промоция, но гледай и качество. Направи си списък, виж колко излиза и след това в зависимост от сумата (ако е надолу или нагоре) може да промениш някое слабо звено.

П.П. Като цяло "Сико" не са ми любими и на мен.

За фуга бих ти препоръчал нещата на "Ардекс" (цвят жасмин). Преди време ги продаваха в "Щром-София". Лепила на Баумит, примерно "ФлексУни". Попитай и за отстъпка. Ако си фен на "Вебер" - виж в "Поларис".
k_garchev - специалист
Ясно ми е,че няма да намеря всичко на едно място.Но поне повечето неща да са от едно място.За фугата четох тук,че Mapei били хубави.Някой да има мнение за тях?
chapara - майстор
Добра е. А пропуснах "Санекс" :wink:
k_garchev - специалист
Я да задам един въпрос-коя е най-добрата фуга?
chapara - майстор
Най-добра няма, и перфектната може да бъде компрометирана при некачествено полагане.
jekasus - майстор
Най-добрата е тази, която след полагане, не се цапа, не се мокри, не се почиства със различни химии за минимум една седмица... Докато набере якост...
k_garchev - специалист
пон сеп 24, 2018 8:18 pmjekasus написа:
Най-добрата е тази, която след полагане, не се цапа, не се мокри, не се почиства със различни химии за минимум една седмица... Докато набере якост...
Изключително полезно! :prayer:Значи след като се положи ще завия с нещо,че ще е сложно да не се цапа.
nikolov333 - майстор
Да ама е добре да е дишащо това с което завиваш, че иначе се кондензира влага под него и съхненето се забавя..
k_garchev - специалист
Това ще го предвидя.Примерно стар чаршаф,одеало или нещо подобно.Въпроса е да не се цапа.
k_garchev - специалист
Един въпрос.Хидроизолацията преди или след замаската се слага?И кое е по-добре-готова хидроизолация в бака,която е готова за мазане или такава,която е в тораба(като цимента и аз трябва да си я разбърквам?

Тема "Въпрос за баня." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: