Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
kozl - майстор
Изображение
Kakто е видно от снимката на предпазния клапан е надянат шлаух. На бойлера на сина такъв шлаух съм го свързал към канализацията и кво капе се не види. На тъщата бойлера е над ваната и дреме и че капе във ваната. И така капенето е нормално не требе да се шашкате.
В хотели в Банско се наложи доста бойлери да се разполагат извън баните, че малки. На всички "външни бойлери" предвидихме канализация - дренаж до бойлера за да може капенето да се отведе в канала. На към 30% от предвидените дренажи бяха пропуснати от мАсторите, оти нестандартно и се чудили ков е тоя канал в коридора и го не направили. И така хотелите стратираха, а бойлерите прокапаха в коридорите. Една година мина с бутилки, тубички и кофички, докато не въведох ноухау и по този начин преместих капането на друго скрито и подходящо за капане място. Тука писано е по въпроса
Пукането не ми е понятно. Еми не съм забелязал таквоз, дали що нема или що не чуем :? Освен това с шишковите бойлери немам срещи. Всички бойлери в хотелите в Банско беха доставени от Елдоминвест. На сина е от там и на тъщата също, а моят е Теси на над 10 г, ама се ползва само кога нема от Топлофикация. А от години стана рядкост да нема Топлофикация. Вече нема профилактики само при аварии спира топлото. Но.....
В ж.к. Красно село, ул.Хубча 195 има фирмен магазин и сервиз на Елдоминвест. Дали се занимават с Шишкови бойлери :? Требе да се пита, все пак конкуренти са :roll: Нищо чудно да се опитат да си пробутат продуктите без нужда да се сменя бойлера. За това и не посмях, поне до момента да споделям за този сервиз. А и сега не съм сигурен, че това ще е правилен избор :? Ако беше техната марка - може би :?
Изобщо светът става все по-комерсиален. Търговски де :wink:
Последна промяна от kozl на пон ное 12, 2018 10:23 pm, променено общо 1 път.
chapara - майстор
съб ное 10, 2018 5:59 pmn_a написа:
Извинявайте, ама не сте прави :-)
Държахте се като простаци. Аз нося, ама ...
Колежката не знае и пита.


Предлагам, всеки да си изтрие сексистките комснтари и ако има нещо конструктивно по въпроса да го пише. Ако няма - да си мълчи

:razz:
jekasus - майстор
kozl написа:
Пукането не ми е понятно.
То на мен не понятно, но на Шишков бойлер не съм виждал...
Понякога клапани "свиркат" заради налягането, но явно е нещо друго...
Деформация на тънката ламарина на водосъдержателя при промана на налягането? :?
iliya_i написа:
Господа многоуважеми майстори,
Позволете ми да не се съглася с Вашата поткрепа.
последния пост на Чапара показва какво подкрепих.
iliya_i - майстор
chapara написа:
съб ное 10, 2018 5:59 pmn_a написа:
Извинявайте, ама не сте прави :-)
Държахте се като простаци. Аз нося, ама ...
Колежката не знае и пита.


Предлагам, всеки да си изтрие сексистките комснтари и ако има нещо конструктивно по въпроса да го пише. Ако няма - да си мълчи

:razz:
jekasus написа:
последния пост на Чапара показва какво подкрепих.
Дано и госпожата да ви е разбрала правилно.
В смисъл, че не подкрепяте опитите да се "убие" бойлера.
Защото той е гадно нещо - може да си го върне.
:partyman:

Тема "Бойлер пука и тече при загряване - препоръчайте надежден сервиз София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: