Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
Изображение
ср ное 14, 2018 6:57 pmRossygeorgieva написа:


Не, не е имало. 100 пъти пробвах да кача снимка във всякакъв формат, но сайтът не ми позволява..... Кръгъл сифон, в средата на банята. Има отгоре малко вода, за да не връща миризми. Не знам дали обясних добре :) :-D
Качвате снимките в сайт за пазене на снимки, после копирате адреса на изображението, слагате го между img адреса на изображението/img и готово. А водата седи ли си? Погледнете в ревизионната шахта. Пробвахте ли с маркуча, както каза шопчето?
jekasus - майстор
Стария сифон(май бяха от чугун, забравих вече...), който не сменен по време на ремонта е изгнил...
Това е....
Стандартен бърз ремонт на панелка, а и в други сгради...
gecata1059 - специалист
Ако тече по стените, може да не е сифона. Преди 10 години имах този проблем, теч по стените от съседа отгоре. След сигнал от мен, намаза фугите на ъглите между пода и стената със полиуретан и теча спря.
ср ное 14, 2018 7:47 pmchapara написа:
Изображение
ср ное 14, 2018 6:57 pmRossygeorgieva написа:


Не, не е имало. 100 пъти пробвах да кача снимка във всякакъв формат, но сайтът не ми позволява..... Кръгъл сифон, в средата на банята. Има отгоре малко вода, за да не връща миризми. Не знам дали обясних добре :) :-D
Качвате снимките в сайт за пазене на снимки, после копирате адреса на изображението, слагате го между img адреса на изображението/img и готово. А водата седи ли си? Погледнете в ревизионната шахта. Пробвахте ли с маркуча, както каза шопчето?
Да - пуснах яко вода в сифона, само че съседите ги няма хахахах и още не зная резултата. Ако няма теч, довечера ще пробвам фугите като запуша сифона.
чет ное 15, 2018 7:04 pmchapara написа:
Люта проба :lol: :-D :-D :-D :-D
Нямаше нищо. Сега пробвахме с фугите и чакаме...
chapara - майстор
А шахтата с тръбите, има вероятност теча дори да не е от теб :wink:
пет ное 16, 2018 8:56 amchapara написа:
А шахтата с тръбите, има вероятност теча дори да не е от теб :wink:
Аз съм на последен етаж :)
Оказаха се фугите - снощи им протече на запушения сифон.

Сега моля за майстор за префугиране или импрегниране или нещо подобно?
Че съм с малко бебе и вече ми е доста трудно да ползвам банята ограничено :)
jekasus - майстор
Проблема пак около сифона.
Няма начин така да тече заради фугите...
mironcho - специалист
Има начин. Комшийката над мен си мие банята с нещо твърде агресивно и за 5-6 години успяла да измие фугиращата смес напълно. Сега бера ядова с това.

Тема "Теч от сифон или фуги" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: