• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
EDI - майстор
Такива кранове срещам по всякакви хотели.Винаги имам една дървена приспособена щипка в торбата. :lol:
gnt69 - майстор
чет дек 06, 2018 9:09 amradius написа:
Номера минава на видимските, ама от Грьое да не са прости :axe:
Дръпни го нагоре и го бандажирай с тиксо като те нерви че се връща. Те за хубаво са го направили да не се ощавиш ако случайно пуснеш топлата вода, първо да тръгне отдолу да провериш с ръка как е настроена водата, топла или студена и чак тогава да я пратиш в душа. :partyman:
radius - майстор
Ами супер са го измислили, ама имам смесителен вентил след бойлера и с 42С няма как да се ощавя. То и старт/стоп системата при колите се води екстра, но благодаря.
gnt69 - майстор
чет дек 06, 2018 9:47 amradius написа:
Ами супер са го измислили, ама имам смесителен вентил след бойлера и с 42С няма как да се ощавя. То и старт/стоп системата при колите се води екстра, но благодаря.
На мене ми е екстра. Имам такъв и винаги се връща от пружина когато спреш водата, винаги тръгва отдолу щото нямам смесителен вентил и водата е 70 градуса. Ама бойлера е 300 литра и не спирам водата докато се къпя, еднократно пускам и като се изкъпя спирам. В другата баня ми е Видима и като вдигнеш бутончето и го завъртиш се застопорява на душ, ама гадно ако е вдигнато докато настроиш водата и ти омива гърба със студена вода.

Гроето е такова.

Прикачен файл

essence-new-grohe.jpg
essence-new-grohe.jpg (82.93 KиБ) Видяна 759 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Смесител Grohe, махане на автоматичното превключване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: