Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
jekasus - майстор
Пробвах (на сухо) и трите структури, работи без проблеми.
Тъй като са нови, може би проблема се появява след дълго ползване.
gnt69 - майстор
На мен нещо ми се върти в главата че трябваше някакво краче на бутона да се счупи за да работи малкия бутон. Ама съм забравил преди 10 години съм монтирал моето. :partyman:
radius - майстор
Моя почти не е ползван, не е от старост.
chapara - майстор
ср дек 19, 2018 7:00 pmgnt69 написа:
На мен нещо ми се върти в главата че трябваше някакво краче на бутона да се счупи за да работи малкия бутон. Ама съм забравил преди 10 години съм монтирал моето. :partyman:
Твоето е от друг модел, моето е с помпа.
gnt69 - майстор
чет дек 20, 2018 12:32 pmchapara написа:
ср дек 19, 2018 7:00 pmgnt69 написа:
На мен нещо ми се върти в главата че трябваше някакво краче на бутона да се счупи за да работи малкия бутон. Ама съм забравил преди 10 години съм монтирал моето. :partyman:
Твоето е от друг модел, моето е с помпа.
Със помпа е и моето.
chapara - майстор
Там няма крачета за чупене :wink: количеството въздух май определя нещата :?:
jekasus - майстор
И водна проба направих, пак си работят, но... тия от Грое нещо последно време бият на "китайско", като натиснеш по-грубо голямото копчето - задържа... Говоря за тия по-евтини комплекти структура, цукал и капак.
radius - майстор
Аз го оправих моето. Самото полиетиленово буренце (правещо налягането) вътре е с доста груба отливка и отдолу има един о-пръстен, който трябва да уплътнява в коничната жълта част само когато натискаш ( в другата посока смуче въздух). Обрах мустаците на буренцето и намазах леко о-пръстена с вазелин ( понеже малкия бутон го натиска странично и не съм убеден, че всеки път прилепва концентрично към коничната част). Това доведе до оправяне на проблемацията и съм сигурен, че всички ме разбраха :lol: :lol: :lol:
zed90 - напреднал
Проблемът при мен беше следният:
В казанчето бяха останали боклуци и парчета плочки, които пречеха да се затвори плътно клапата.
След измиване на цялото казанче и премахване на боклуците всичко е наред.
chapara - майстор
ср мар 13, 2019 11:22 amzed90 написа:
Проблемът при мен беше следният:
В казанчето бяха останали боклуци и парчета плочки, които пречеха да се затвори плътно клапата.
Е те това е свинска работа, как са попаднали там като си има капак за по време на работа по банята :shock: :?

Тема "Проблем с вградено казанче Grohe" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: