• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте, скоро си взех една панелка и се чудя как да сваля тапетите от банята (лепени са преди повече от 10 години и са отвратителни). Някакъв ужас е, по никакъв начин неискат да падат от там. Много ще съм ви благодарен ако ме посъветвате. Поздрави...
prascho - майстор
Аз лично бих опитал с пистолет с горещ въздух, но не се доверявай на фантазията ми и ако нямаш не си купувай. Не искам да те набутвам ако не стане. Ако може да намериш от приятели опитай и пиши какъв е резултата.
Profi Stroi - специалист
С пистолет няма да стане
Има само един начин
Взимаш шпакла и надраскваш тапета после поливаш и мокриш обилно
Ще стане бавно и мъчително
Особенно ако има Ц 200 при залепването което е почти сигурно но няма как иначе
Osiris - специалист
може и с домашна парочистачка :shock: :?
Открих начина, не е много бърз но е доста ефективен- използвах водоструйка. Доста добре се справя със старите тапети, но се и налага търкане със шпакла :( За един ден банята светна...
Теди - специалист
Така са правили и пирамидите не са мислили за сваляне когато са ги слагали :-D
До тук добре. А може ли да ме посъветвате, тъй като мисля да пускам апартамента под наем, а нямам много време да слагам плочки, как да направя стените така че да изглеждат добре (и за по малко пари) , но и да нямам проблеми след някоя друга година когато реша да си правя апартамента за себе си... Благодаря ви!
prascho - майстор
лепни тапета дето го махна :-D
velsi - Почетен майстор
Напомням, че за шеги и закачки си има отделен раздел. Хумора е хубаво нещо, но когато е с мярка.
Питам по-конкретно за някакъв вид мазилка или нещо друго, което да се слага по-бързо от плочите, и да е по-евтино на кв.м. от тях. Ясно ми е че няма да има същият вид, но да е освежаващо...
  • 1
  • 2

Тема "Тапети в банята- сваляне?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: