Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
valdim - специалист
Здравейте,
Търся идея как да добавя в малка баня, без да къртя, душ с топла и студена вода. Душът трябва да е на стената и долу горе на мястото посочено със стрелка.
Знам че Рока имат някои стоящи смесителиза умивалник с доп. изход за ползване като тоалетен душ. При тях обаче подаването на смесена вода към душа става с ръкохватката на самия душ. А в случая няма да има такъв талетен душ, а по-скоро слушалка закачена на стената... Май ще бъде неудбно.
Някакв идеи? Благодаря предварително!
Прикачен файл:
DSC04465-1.jpg
valdim - специалист
чет фев 14, 2019 4:08 pmjekasus написа:
Такъв или подобен - https://bauhaus.bg/stoyasht-smesitel-za ... raplan-iii
Благодаря! Това наистина е решение!
kozl - майстор
Шкафа под умивалника ако не е от полиестерни плоскости, а от МДФ пиши го забременел от душа :roll:
Последна промяна от kozl на пет фев 15, 2019 6:37 am, променено общо 1 път.
jekasus - майстор
kozl написа:
Шкафа
Сякаш от ПВЦ, иначе до сега да е "родил"...
kozl - майстор
А и сифона изглежда халуминиев. Досещам се защо по магазините изчезнаха евтините полипропиленови сифони, но с халуминиви е бъкано. Важното е да има оборот, - текучество :roll: .
valdim - специалист
чет фев 14, 2019 6:17 pmkozl написа:
Шкафа под умивалника ако не е от полиестерни плоскости, а от МДФ пиши го забременел от душа :roll:
Да, това съм го предвидил. Ако не е полиестер, ще се сменя.
tzetz009 - специалист
:-D Ама ти и контаЦи имаш вдясно от шкафчето !?! На такава дистанция ..... !!!

:partyman: :partyman: :partyman:
Здравейте, нов съм във форума, но имам сходен проблем с този на valdim. Разположението на елементите в моята баня е кажи-речи същото, само че пространството е с една идея по-голямо. Та се чудех дали не е по-удачно да преместя шкафа на страничната стена (на снимката там е предвиден душа), а на мястото на шкафа да сложа душа? В моя случай няма контакти наблизо. :lol:

Тема "Поставяне на душ в малка баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: