Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
amxcs - специалист
Здравейте,
ще лепя плочки в банята и искам да използвам системата за нивелация на плочки. Гледам има голям избор на пазара, за това исках да помоля за съвет кой модел или на коя марка да си взема. Гледах в youtube има едни за многократна употреба на винт, но от ревюто разбрах че им се чупи или изкривява качката под плочката.
amxcs - специалист
Разгледах продуктите им. Това предолагам е мерцедеса на клиновете?
Всичко добре, само цената не ми харесва. За 2.5кв баня с клещите - 120лв :?
Първоначално гледах в алиекспрес това за около 50лв и за малко повече пак с клещи в Темакс (от този тип в буркана)
Ако може и друго мнение за нещо средна хубост. :)

Прикачен файл

Screenshot 2022-06-30 at 11-29-32 13.04BGN 27% OFF Hand Tool Pliers Disposable Plastic Clips Base Wedges Wall Flooring Tile Leveling System Tiling Spacer Locator Installation Tool - Tool Parts - AliExpress.png

Прикачен файл

product_552265_awh5jkokxw03zcco.jpg
product_552265_awh5jkokxw03zcco.jpg (25.92 KиБ) Видяна 1188 пъти
chapara - майстор
Ти си решил вече, защо питаш 😁😁😁😁😁😁😁

За сведение тези артикули се ползват от скоро, можеш и без тях😎
kozl - майстор
Аз ползвах нещо като това в бурканите. Свърши ми работа. Нямам статистика, но някои от скобите се скъсаха над плочките и после с макетно ножче ги изрязвах, за да може да ги закрие фугата. Рязането бави, така че професионалистите едва ли ще я погледнат тази система. А даже все още има професионалисти дето не ползват нивелиращи, спомагателни системи.
Lutchezar - майстор
Професионалистите нямат нужда от тези системи, имат си друга технологии, досега все едно не са нивелирали правилно плочките. Тази система забавя но улеснява аматьорите за постигане на правилни нива.

Тема "Система за нивелация на плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: