• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
мне понятно почти все по данной теме
Последна промяна от min4o_78 на съб дек 26, 2009 2:28 pm, променено общо 2 пъти.
тези петна не се махат с нищо личи си каде е капало вода и с нщо не се мие

Прикачен файл

snimkataa.jpg
snimkataa.jpg (63.51 KиБ) Видяна 7432 пъти
още

Прикачен файл

petna.jpg
petna.jpg (76.77 KиБ) Видяна 7431 пъти
покрай фугите са светли а в средата по-тъмни и на петна стоят все едно не са изсахнали ама мина доста време и се ориантирам към препарата на yasoo,но незнам дали като ги третирам ще изсъхнат ако може да ми напише дали първо е изчакал да изсъхнат или направо е третирал върху мокрото петно

Прикачен файл

t.jpg
t.jpg (65.11 KиБ) Видяна 7429 пъти
Time2Burn - специалист
хаха, знам ги тия плочки... по - крехки са от фаянсови, как ги чукнеш с чука и се пръскат.
ясно почти все по этой теме
Последна промяна от min4o_78 на съб дек 26, 2009 2:22 pm, променено общо 2 пъти.
solo5 - майстор
lakosste написа:
проблема на тези бани не е в плочките а във фугина и в широките фуги.плочката няма как да пропусле от към гланцираната страна но намокри ли се отдолу се получават тези тумни петна тоест прозира през гланца и отговора се показва самичък-къде са петната???-около фугата:)))
май lakosste е прав
звучи логично, а и се вижда от снимките :?
yasoo - специалист
lakosste написа:
проблема на тези бани не е в плочките а във фугина и в широките фуги.плочката няма как да пропусле от към гланцираната страна но намокри ли се отдолу се получават тези тумни петна тоест прозира през гланца и отговора се показва самичък-къде са петната???-около фугата:)))
Ето тук не си прав ама изобщо, в мойта баня се просмукваше вода не само около фугите а и по средата на плочката се появяваше тъмно влажно петно. Че около фугите проблема е най-голям тук спор няма. Ако не ми вярваш кажи имам една останала плочка и още утре по средата и ще сложа една мокра гъба и ще ти кача снимка.
Другото което е! Ако не бяха дефектни плочките мизерниците в магазин "СИКО" дали щяха да ми върнат така лесно парите, да кажат че знаели за този проблем от мноого време и че просто цялата им партида била дошла с такива дефектни плочки?
tassel - специалист
Ще може ли някой, който е ползвал импрегниращи препарати да коментира, какво става след време? Решава ли се трайно проблема с тях или не? И още нещо - променят ли се цветовете на плочките и фугите, след като се използват тези препарати?
vlad0 - специалист
Явно единствения начин да се предотврати това е да се тестват плочките преди полагане дали "пият" вода и ако е така - обратно в магазина и от главата на магазинера :axe: :axe: :axe: :stock1: :stock1: :stock1:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16

Тема "Плочки в които се просмуква вода!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: