• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
пон юни 21, 2021 12:03 amyanko78 написа:
нед юни 20, 2021 11:33 pmchapara написа:
нед юни 20, 2021 11:15 pmyanko78 написа:
Майко милааааа, колко комплексари има на този свят.
Поздравления за прекрасната мивка! Предполагам, че и в останалата част от имота, ще има какво да се види.
Бе ходи се снимай, на фото Маимуна, хеитър, че не съм те чувал до сега. Като не си наясно с форуми, бегай на пързалката, за бебета😁😁😁😁😁😁✋
Пич, имаш добри попадения в темите за фаянса. Ако си останал без работа, не си избивай комплексите във форуми. Добрите майстори, не моат си вдигнат главата от работа, камо ли, да пишат по форуми.
ПИЧ, аз никога не оставам без работа, погледни в кои часове пиша, по ракиено време😀😁😀😁
И добрите майстори не спят на обекта си и не работят в събота и неделя :goodman:
Здравейте, чета, че някои от вас мечтаят за стъкло керамика на пода, защото нямала да пропуска вода. Аз имам следния проблем: перфектно изпълнени подово покритие с китайска стъкло керамика (17.00 лева на парче), която почернява на мястото под душа. Бях сложил фугин на Марисан (скъп и прехвален). Приех, че е от фугина и смених и стъкло керамиката и фугина, като сложих същите стъклени плочки и с еполксиден фугин и съответната хидроизолация по правилата. Ефектът - само след 10 дена още по-голямо почерняваме. Явно не е от линейния сифон, щото почерняват и около мивката, където капе вода ( но по-малко). Моля, дайте мнения - нима има пропускащо вода стъкло????
Грешно съм написал - става дума за епоксиден фугин на Мапей, който след втвърдяване се превръща в пластмаса на практика и затова се ползва за облицовки на басейни. Стените също са с този фугин. Няма теч при съседите. От кво може да е?
Lutchezar - майстор
Не си писал откъде си, имаше някъде писано за такова оцветяване породено от местната вода.
Пловдив. Но те почерняват във вътрешността. Плочките са от прозрачно стъкло и се вижда почерняваме на дъното, не на повърхността.
chapara - майстор
Нямаш пълен контакт лепило-плочка. Има навлизане на влага под плочките!
Слагани са с най-доброто лепило за мозайка, бяло, забравих му името. На гребен и със съответното умерено натискане, изчакване, почистване на лепилото от фугите. Лично следих всички указания на производителя да се спазят от майстора. Очевидно се провира от някъде влага. Въпросът е от къде при положение че проблемът се появява и след преоблицоване на банята, която в момента е запечатана като басейна на Новотела, ебаси!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Нищо и няма на плочката. Потъмнява ти лепилото. Търси проблем отдолу...
chapara - майстор
Плочките не са обмазани.
hidrazin - майстор
чет дек 08, 2022 11:07 pmРан написа:
Пловдив. Но те почерняват във вътрешността. Плочките са от прозрачно стъкло и се вижда почерняваме на дъното, не на повърхността.
Дай някоя снимка че ми стана интересно.
:partyman:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Плочки в които се просмуква вода!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: