• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
mitkogdzzz - напреднал
Здравейте, има ли как да се възстанови или боядиса акрилна вана. На 10-на години е и вече не е така бяла и блестяща както в началото
Жеко Жеков - помощник
ср авг 22, 2018 5:03 pmmitkogdzzz написа:
Здравейте, има ли как да се възстанови или боядиса акрилна вана. На 10-на години е и вече не е така бяла и блестяща както в началото
Ще споделя аз какво съм правил незнам дали ще помогна 😉. Взехме кастинг фолио , разглобихме ваната , запушихме горната дупка за канала а през долната вързахме вакуум от една много яка прахосмукачка хехехех , топлиш фолиото и пускаш прахосмукачката трябва малко умение де , не е само така хехехех стана страхотна бордо цвят
kozl - майстор
А пробва ли да я полираш с шлайф пасти за авто бои?
nikolov333 - майстор
И моята е за полиране и аз мисля да пробвам със паста за полиране на коли.. обаче пръстените на дюзите на масажната система пречат да я мина навсякъде, а не знам махат ли се .
chapara - майстор
Щом са сложени, значи се махат :wink:
nikolov333 - майстор
Сигурно, ама ако ги потроша при свалянето панаира става по-голям.. В интерес на истината проблема е, че водата ни е твърда, а у нас се къпим във ваната, поради липса на място за душ и освен това недомислих, че ще има проблем като се ползва всеки ден по 3-ри пъти минимум, понеже още не се бях запознал със жената.. :-D
chapara - майстор
Напиши в Гугъл: сваляне пръстените на дюзите на масажната система

:-D :roll:

Може па ди излезне нещо :?
nikolov333 - майстор
Няма..трябва да питам фирмата дето купих ваната, къде я пращаха за монтажа на системата .
chapara - майстор
нед ное 04, 2018 6:30 pmnikolov333 написа:
Няма..трябва да питам фирмата дето купих ваната, къде я пращаха за монтажа на системата .
:thumbs:
kozl - майстор
Са па аз да питам, къде може да се пребоядиса и полира черно, акрилно корито за душ кабина?
Бели нема, а формата е особена.
  • 1
  • 2

Тема "Подновяване на покритието на акрилна вана" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: