Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Моля, препоръчайте ми 50л. бойлер. Гледам, на "обикновените" бойлери, цените им подобни, данните им сходни... коя марка да предпочета? Доволна бях от бившият 80л. но не му се вижда никъде марката... пък и доста години минаха...
Теси? Елдом? ... друго?
iliya_i - майстор
Къ'вто и да вземеш, все си е въпрос на късмет а не на марка. И в никакъв случай не зимай неръждавейка, че ще му станеш слугиня - да му чиастиш редовно котления камък. ЗИмаш обикновен, като се пробие Фърляш и нов! :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон сеп 02, 2019 7:53 pmiliya_i написа:
Къ'вто и да вземеш, все си е въпрос на късмет а не на марка. И в никакъв случай не зимай неръждавейка, че ще му станеш слугиня - да му чиастиш редовно котления камък. ЗИмаш обикновен, като се пробие Фърляш и нов! :-D
Баш за обикновен, 200-левов бойлер си питам. Ама си има значение на 5-тата година ли ще го хвърля или на 10-тата, както сегашния... 200-200, ма и то е пари. За мен
iliya_i - майстор
Ами аз други освен Елдом не съм ползвал. Най-стария се проби на 17-тата година. И пак взех същата марка. Имам един на 15 и един на около 10 - още не са се предали. Все 80-литрови. А имам и един 10 литров на 4 години. Ама той фирмения сервиз си е баш в нашия град. Веднъж идваха заради скъсано уплътнение на фланеца. Ама за други градове реват от сервизите им.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон сеп 02, 2019 8:18 pmiliya_i написа:
Ами аз други освен Елдом не съм ползвал. Най-стария се проби на 17-тата година. И пак взех същата марка. Имам един на 15 и един на около 10 - още не са се предали. Все 80-литрови. А имам и един 10 литров на 4 години. Ама той фирмения сервиз си е баш в нашия град. Веднъж идваха заради скъсано уплътнение на фланеца. Ама за други градове реват от сервизите им.
Дааммм, накланям към Елдом :-)
iliya_i - майстор
пон сеп 02, 2019 8:24 pmn_a написа:
Дааммм, накланям към Елдом :-)
Сега, нещо сериозно по темата:
Забелязала ли си, че като си купуваш нещо хубаво, с намерение да е веднъж - завинаги, то не издържа дълго.
Много по-дълго издържат нещата, дето си ги купуваш временно - докато спечеля парички за по-хубаво :-D . После чак не ти се хвърлят.
Та според мен, много на сериозно си взела избора на бойлер. Купувай някакъв за временно, пък каквото късмета покаже :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон сеп 02, 2019 8:38 pmiliya_i написа:
пон сеп 02, 2019 8:24 pmn_a написа:
Дааммм, накланям към Елдом :-)
Сега, нещо сериозно по темата:
Забелязала ли си, че като си купуваш нещо хубаво, с намерение да е веднъж - завинаги, то не издържа дълго.
Много по-дълго издържат нещата, дето си ги купуваш временно - докато спечеля парички за по-хубаво :-D . После чак не ти се хвърлят.
Та според мен, много на сериозно си взела избора на бойлер. Купувай някакъв за временно, пък каквото късмета покаже :partyman:
Абе, да бе, то явно ще е тъй, ама нали требе да трупам мнения
Аз докат' да сменя бойлер, три коли фърлих... не ми пречИ сега да си се вайкам
Andri01 - майстор
Ами те богаташите така правят-като им се напълни пепелника на колата и отиват си купуват нова! Е,пък бойлерите...ползват ги на Трифон Зарезан и на Коледа,що да ги сменят и тях,нали!! Пък ти даже и два си сменила....:) :partyman:
iliya_i - майстор
пон сеп 02, 2019 9:59 pmAndri01 написа:
Ами те богаташите така правят-като им се напълни пепелника на колата и отиват си купуват нова! Е,пък бойлерите...ползват ги на Трифон Зарезан и на Коледа,що да ги сменят и тях,нали!! Пък ти даже и два си сменила....:) :partyman:
Аз казах - обикновен за 200 лева - 17 години. И то не един. За мен е достатъчно. Те пластмасите отдолу се бяха нацепили вече.
Твоя за 2 пъти повече пари, дали ще изкара 35 години :?
jekasus - майстор
Гледай гаранцията, марката заеби.
Всичко е боклук вече, поне гаранцията да изкара...

Тема "препоръчайте 50л бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: