• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Lutchezar - майстор
Като каза Лидъл, батерия със зарядно от серия Х12 или Х20, във втория случай stepdown конвертор на напрежение и е готово захранването на акумулаторното осветление...
Минуси освен зареждане заема място във или върху шкафа.
tzetz009 - специалист
съб сеп 28, 2019 9:39 amLutchezar написа:
..... или Х20, във втория случай stepdown конвертор на напрежение и е готово захранването на акумулаторното осветление...
:? Излишни пари за конвертор ! LED луните , които съм отворил досега всичките са били с чипове , които са с до 30 V работно напрежение . Директно захранване от литиев акумулатор 4S или 5S не е никакъв проблем , но някой ще каже че е скъпо удоволствие ! Проблем са кондензаторите по платките , които трябва да се сменят с такива на 35V !

:partyman: :partyman: :partyman:
chapara - майстор
чет сеп 26, 2019 11:59 pmсисил написа:
Здравейте, имам въпрос..Аз все пак настоях да се пусне кабел от вентилатора и сега имам изолран кабел в окачения таван.
:idea:

Правят се две дупки, пак казвам ако съседното помещение на стената с шкафчето е към апартамента. Една над окач. таван и една зад шкафа. Кабела се прокарва към , да речем, стаята и после се мушка към лампеното захранване.
zz_stefanov - майстор
Най чисто е това което предлага Чапъра, ако другото помещение е ваше.
Може и още едно шкафче върху това и прекарване на вертикалния кабел с канал през него.
Като стане така се ще е нещо донагласено.
  • 1
  • 2

Тема "Свързване на лампи на горен шкаф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: