• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
пет дек 20, 2019 6:46 pmnikolov333 написа:



Пфу.. Значи, нищо не спечелих пак.. :-D
[-X [-X [-X


Сега, ако кажеш, че има и невъзможни неща, не вярвам.. :wink:
[/quote]

Има и с тях не се захващам, защото те са творение на невъзможни клиенти :idea:
nikolov333 - майстор
Ами да ти кажа туй ни е проблема, като нация.. Всеки е недоволен от другия и тука във форума наблюдавам такава тенденция.. Верно е, че има взискателни и келеши клиенти, но в случая, ако я правеше ти тая баня, ще ше ли да я оставиш така.. :?: Та явно о на теб ти е в повече отношението на келеша към майстора, ама народа е казал, много по темата..
ky-kyy - майстор
Верно тия клиенти, всичките келеши и неблагодарници....Ама пак да попитам, защо изпълнения с професионализъм и морални добродетели 'майстор" не каже - "Да та *** в *** келеша, търси си друг майстор, ами си гушва парите и си оставя ръчичките...Всички сме велики, ама резултата се вижда :)
jekasus - майстор
Пак казвам, че е наред със плочките, ние сме малко/Японско също имат, но.../ из целия свят, дето имат втори сифон в банята.
Основно ония си търкат със мопа около вана, щото е прав пода без втори сифон. Менталитет, така са свикнали.
За ролята на втори сифон вече бях написал.
chapara - майстор
Защо никой не се произнесе по тази снимка :?

Изображение

Дали изпълнителя е решил да бъде така, и не мога да приема че някой може да плюва без да е поканил някого за дискусия :idea:
muhala - майстор
пет дек 20, 2019 10:16 amvpetrunov написа:
...
Моля само за конструктивни мнения - ако има майстори, които биха се отзовали да поправят проблема - може да се разберем за оглед и цена!

...
Намери си кадърен майстор, на който си му виждал работата и му кажи да изкърти пода и да го направи на ново.
По-конструктивен няма как да бъда.
vpetrunov - напреднал
След като видях, че количеството вода, влизащо под ваната е минимално, и на практика там с всичките мокрения не се е намокрило (защото си седи последния прах след ремонта) се убедих, че няма смисъл да преправям целия под или цялата баня и прочее. Главно ме интерсуваше може ли да се направи нещо по въпроса с минимално преправяне - до колкото разбирам от вас - по-скоро не. Най-много да помисля за гумено уплътнение под панела или нещо подобно.

На форумния палячо-"авторитет" с хилядите мнения, който писа най-много в тая тема, но каза най-малко смислени неща, ще кажа че - смотаняка тука си ти приятел - кой с кого как се е отнесъл няма смисъл да го коментираш, защото не си запознат с нищо. Ясно ти е, че филма Баш Майстора е събирателен образ на такива, в чиято бройка несъмнено влизаш, като ти гледам арогантното, пращящо от самочувствие отношение - все още чакам да си покажеш банята, като "проект и изпълнение"! Така или иначе живееш в тоя форум и чакаш някой да качи снимка с работата на друг, за да оплюеш и да обясниш на всички колко разбираш (което между другото по форумите всеки го може) - цъкай си по форумчето и се прехвърли на следващата тема, защото аз приключих тук и ще трябва да намериш някой нов непознат в интернет, на когото да обясниш колко доволни клиенти имаш и как всички го знаят (хаха!). :wink: заеби..
kozl - майстор
пет дек 20, 2019 10:01 pmchapara написа:
Защо никой не се произнесе по тази снимка :?

Прикачен файл:
baniavpetrunov.jpg
baniavpetrunov.jpg (81.45 KиБ) Видяна 1079 пъти

Дали изпълнителя е решил да бъде така, и не мога да приема че някой може да плюва без да е поканил някого за дискусия :idea:
Първо, защото като я гледах през телефона и мазело. Аз изобщо не я разбрах и приех, че има резервни плочки складирани под ваната. Сега на компа съвсем друго, но с олабеното зрение - така.
Второ, това мое и да е илюзия, но ми се струва да има мокро петно точно под панела. Мога да предположа, че поради минималния наклон и според зависимост на изсипаната вода се получава ретензия и водата навлиза под ваната и после бавно се отцежда към злокобното място ,което е на една плочка пред сифоня. Същото се получава и в наша баня, но за разлика от настоящия случай при мен локвичката е пред сифона, щото капачката на сифона е наравно с нивото на плочките и по некви физични закони подобно на капките, последния тънък пласт не сака да се изсипе в сифоня. А при автора още по-зле оти му объркан наклона към сифоня.
Автора според мен е абсолютен НЕБЛАГОДАРНИК и заядливец. След като се опитахме да му обясним нещо, което този неблагодарник така и не разбра, той се изнерви и се премина в заядливата част на общуването.
Темата била приключена :shock:
Темата мое да е заключена, но не и приключена :wink: Особено у тоя форум :lachtot:
шоп - майстор
съб дек 21, 2019 3:52 amvpetrunov написа:
Най-много да помисля за гумено уплътнение под панела или нещо подобно.
Силикон.
vpetrunov - напреднал
съб дек 21, 2019 7:51 amшоп написа:
съб дек 21, 2019 3:52 amvpetrunov написа:
Най-много да помисля за гумено уплътнение под панела или нещо подобно.
Силикон.
Мерси, ще го измисля така че да мога да свалям панела, има голям шанс да се неглижира съвсем.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Вада в банята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: