Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
До два дни ще обясня условията. В общи линии за хора в невъзможност, аз да го направя с матеряли от клиента и с отсъпките ми мъм матеряли, без значение от вероизповедание. Нека всички се прегърнем в тоз момент.
muhala - майстор
Мога да помогна с малко материали - предимно фитинги 110 и 50.
Andri01 - майстор
Аз съм далече,мога да пратя малко морска вода ,но май няма да влезе в работа. За това: Чапара ако решиш,се включвам финансово в проекта и изпълнението му. Това съм сигурен,че и други колеги тука ще го направят/ особено ако не разполагат ....с морска вода / :) :partyman:
chapara - майстор
За сега и за моя радост виждам че няма крайно нуждаещи, да оставкм времето да покаже. Благодаря за подкрепата.
resistbody - майстор
Е как да знаеме за нуждаещи се по твоя район.. и казваш ще кажа условията до два дни... тогава според тях можеше да се потърсят нуждаещи...
Ако беше по нашия край веднага можеше да ти кажа... лично помагам физически като майстор на моя служителка вдовица отдавана с 2 деца... разни дребни ВиК и ЕЛ работи, но за 30-50мин работа съм и спестил стотици левове...
Не се и съмнявам, че искаш да налепиш 1-2 бани на нуждаещи се, от готините из форума си...
Принципно ако бях а твое място, бих го направил ако друг ми каже е тоя/тая е зле помогни... не някой да каже ела ми налепи че см беден...
офф: Преди 2-3 месеца писах в една група че "подарявам" 2 касетки автомобилни части, като условието беше който ги вземе да ДАРИ, определена от НЕГО сума, по опредена от НЕГО кауза.... имаше 0 заинтересовани...
  chapara - майстор
Случват се нещата в моите възможности, все пак съм занаятчия, не съм магнат. Темата си работи, инфо и снимки е нормално да не се видят по обясними причини.

Тема "Благотворителен полубезплатен проект за баня." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: