• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
пон май 31, 2021 10:54 pmlittle_hooligan написа:
Ето как се получи 24 часа след фугиране наново с цвят карамел:
Изображение

Изглежда доста по добре от преди, но на снимката плочките са мокри, когато изсъхнат фугите ще изсветлеят, дано да не е много. Утре ще видим. :roll:
Това е!
kozl - майстор
Е то на Мапей има и силикон в същия цвят като палитрата ня фугите. Не се мокри, но ако трябва да фугирам плочките с него :x
Ползвах около парвазите на вратата в цвят близък до фурнира.
Обаче да споделя. Фугирали сме м-у плочки на открити тераси с полиуретан на Сика. Нямам данни за последствията, но в жилището на сина терасата беше открита и фугирана по същия начин. След към шестата година фугировката на много места беше отлепена, вкл и отлепени плочки.
За двукомпонентните фугировки само съм чувал. За сметка на това майсторите не щат и да чуват за такава фуга. Явно се работи трудно.
Аз па като фугирах гърба на кухнята направен с плочи гранитогрес и гранитогреса се боядиса около фугите, щото фугата в друг цвят за заигравка. Та после "фугирах" целите плочи да ги добоядисам и да няма разлика спрямо периметъра им.
chapara - майстор
вт юни 01, 2021 6:54 amkozl написа:

За двукомпонентните фугировки само съм чувал. За сметка на това майсторите не щат и да чуват за такава фуга. Явно се работи трудно.
Ако искаш да се самоубиеш пробвай, а и цената🤤🤤🤤🤤
nexa - напреднал
Здравейте , искам да попитам има ли с какаво да се импрегнират светли фуги ,за да не задържат мръсотия ?
За 3-4 дни се напълват с фини боклуци и заповат да стават на сиво -черни петна
Гледах едно ct10 на церезит ,но май това е против влага основно ... вие какво бихте предложили
radius - майстор
Предлагам да не го ползвате и ще е вечно ново :razz:
  • 1
  • 2

Тема "Фугин, който не променя цвета си" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: