Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
hidrazin - майстор
Чао Н'селски...
:partyman:
Една от готините черти, на един, имащ себе си за готин бойлер, е да бъде висок и слаб- строен демек. Това не винаги е удобно, в наще тантурести бани, та инженерите вграждат в бойлерите едни системи, дето се грижат слоевете да не се размесват толкова бързо. Имам в котелното един 500 л, дето е с такава анжаклама, че инак трябваше да излиза над покрива.
Очудващо ме е фрустрирал един хоризонтален на Елдом, който винаги е осигурявал душ за двама, последователно, докато бабата не го обяви за импотентен!!!
вт юни 22, 2021 4:09 pmhidrazin написа:
Чао ...
:partyman:
Хидра, прекаляваш повече от мене, в този сайт, макар и двамата да нямаме допълнителен балон, в таванското, който да обира излишният акъл, при прегряване. Във всеки нормален, висящ бойлер, този обем е сметнат още на бюрото, дори и хоризонтален да е бойлера.
Lisko - майстор
Мдааа, всеки си има различна представа за "нормален бойлер". За мен това не е бойлер висящ на стената, а бойлер стъпил на земята. :-D

:partyman:
ср юни 23, 2021 8:09 amLisko написа:
Мдааа, всеки си има различна представа за "нормален бойлер". За мен това не е бойлер висящ на стената, а бойлер стъпил на земята. :-D

:partyman:
Не всеки има място за Bigfoot бойлер- стоящ. Тези бойлери дори не заемат чак толкова много място. Все пак, под висящия, можеш да си подпреш стирката, паркираш кофата, празна бутилка от кислол....Въпросът е по скоро психологически, докато приеме човек, че тези неща може да ги държи и отгоре, върху здраво стъпилия.
hidrazin - майстор
вт юни 22, 2021 10:47 pmТрифон П.Трифонов написа:
Хидра, прекаляваш повече от мене, в този сайт, ...
Нема начин. Не мога да се конкурирам с “La pivora” настанил се тук като в коралов риф. :-D
(мисля сериала беше някъде от 85-та та чак до края на 2000-та)
:partyman:
ср юни 23, 2021 9:28 pmhidrazin написа:
:partyman:
Аматьори! Кръстили си макароните с разни риболовни термини!
Нищо чудно, Кръстника да върти бомбарда в банята си.

.....баси банята, няма боядисване!!!

Тема "Боядисване на баня с тебеширена боя за плочки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: