Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте,

Сменихме вратата на банята и сега има необходимост от измазване около касата (снимките по-долу), като въпросът ми е дали можете да ми помогнете с друго решение, а именно да го скрием с pvc и праг или нещо друго? Ако се измаже и след това се сложат плочки ще е трудно, защото няма да успеем да намерим същите и ще има голям контраст.

Благодаря предварително за съветите,

Поздрави,
Прикачен файл:
1.jpg
Прикачен файл:
2.jpg
2.jpg (116.01 KиБ) Видяна 741 пъти
addicted - специалист
Аз своята я измазах колкото да покрия тухлите, и след това залепих PVC Г образен перваз. Но при мен разстоянието беше само 4 см, при вас е доста повече.
chapara - майстор
Изкърпване на пода. После камък, скроен от добър каменар и монтиран. Вероятно обаче цената няма да ти хареса. Сега е като на копче да пришиеш балтон.
jekasus - майстор
Още един фаянсаджия да се обаде...
Няма да обвинявам дограмаджийте, щото нивото им такова.
Перваза на вратата трябваше да е към плочките, стария праг също трябваше да се махне предварително, ремонта на вратата - обръщане, шпакловки и боя са по-лесни, отколкото откъм банята.
lmaznev написа:
да ми помогнете с друго решение, а именно да го скрием с pvc и праг или нещо друго?
Най-лесно е с пвц-панели и пвц ъгъл да се обърне , по-трудното - чисто бели плочки, външен ъгъл за плочки/пилен няма да предлагам/ - да заприлича на перваз на вратата вътре в банята.
Основния проблем е прага, той трябваше да е оправен преди монтажа на вратата, тук съм пас вече, щото е късно за хубаво решение.
kozl - майстор
Праг по поръчка от неръждаема ламарина или алуминиева, праховобоядисан в същия цвят.
Около вратата каса пак от неръждаема ламарина или алуминиева, праховобоядисана.
Скъп вариант, но съм се пристрастил към тенекеджийството :-D
Може да се получи каса с подпрозоречна дъска от PVC, ама това ми само идея, че не съм го правил или гледал нейде дори.

Тема "Баня - измазване на каса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: