• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Neznam86 - напреднал
Това тук има смесител нали
https://praktiker.bg/bg/Dush-sistemi%2C ... STEMA-INTE … MIC-ROSA/p/442646
В смисъл аз не разбирам, но ще може да се свърже с топлата и студена вода без да се купува нищо допълнително нали? Първо бяхме харесали един друг, но баща ми каза, че няма как да се монтира и аз се обадих до магазина и оттам обясниха, че си е само това и трябва да се купи отделно. Но този, който съм показала е друг и на снимката се виждат кранове. Обадих се до магазина и ми казаха, че нищо друго не трябва допълнително за този. Така ли е наистина? Може да е тъп въпроса, но просто наистина не разбирам, а баща ми изобщо не му се занимава да разглежда, даже и не иска (правим ремонт на банята, но не иска да сменяме душа, но майка иска и той да е нов) и затова нямам към кого да се обърна.
Всъщност може ли да предложите на подобна цена други системи, които да имат и чучур и по възможност и питата да не е толкова голяма (да си е като нормален душ). Всъщност за какво са толкова големи? Не са ли неикономични? Или като тече повече вода по-бързо се изплакваш? Щях да забравя система трябва да е подобна на тази от снимката-да има и пръчка с питка и подвижен душ едновременно.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
,

Прикачен файл

212818104_175309427947191_699897989606718349_n.png
212818104_175309427947191_699897989606718349_n.png (105.65 KиБ) Видяна 1161 пъти
krasi92 - майстор
Това се монтира директно на мясторо на стария душ. Това няма други плюсове освен цената.
Neznam86 - напреднал
пет юли 09, 2021 7:21 pmkrasi92 написа:
Това се монтира директно на мясторо на стария душ. Това няма други плюсове освен цената.
Много ли е зле? Не си ли е душ като душ? Не търся нещо луксозно. Няма ли да свърши работа?
iliya_i - майстор
Аз на китайчетата им нямам много доверие. Разгледай нашенските Видима, Фаянс - едноръкохваткови.
Все пак нов не се купува, за да се ползва 2 години. Нашенските са с поне 5 години гаранция.
Душа е еднократен разход но се ползва дълги години, та инвестицията в не най-евтиния си струва.
Това Poca не го бъркай с Roca.
А питата е по-голяма, защото е с успоредни струи. Малките пити и слушалки са с разходящи.
Последна промяна от iliya_i на пет юли 09, 2021 8:01 pm, променено общо 1 път.
Neznam86 - напреднал
пет юли 09, 2021 7:59 pmiliya_i написа:

А питата е по-голяма, защото е с успоредни струи. Малките пити и слушалки са с разходящи.
Това не го разбирам.
iliya_i - майстор
пет юли 09, 2021 8:01 pmNeznam86 написа:
пет юли 09, 2021 7:59 pmiliya_i написа:

А питата е по-голяма, защото е с успоредни струи. Малките пити и слушалки са с разходящи.
Това не го разбирам.
Изображение
Изображение
Neznam86 - напреднал
пет юли 09, 2021 7:59 pmiliya_i написа:
Аз на китайчетата им нямам много доверие
Inter Ceramic не е ли всъщност бг марка?
jekasus - майстор
Neznam86 написа:
Inter Ceramic не е ли всъщност бг марка?
Има само един оригинал - китайско, всичко друго е менте.
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за душ система" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: