Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
пет юли 16, 2021 10:54 amEDI написа:
Така е, като четете само у интернет, ще се чудите. :lol:
Аве Кавани, аве нещо ти е нагуглено ли, ко ли? Ич ни са чудя с ко да си надупча плочките у кухнята. В банята също тъй беше.
Ако нещо ме е притеснявало, бих ги залепил, освен конзолите за контактите, че ако извадя кабелите по плочките, ибах са у майстора.
Питащият има избор да направи онова, което сметне за по удачно и с това, което дупчи или лепи, както и да се казва То.
Бургийка, нали?!
EDI - майстор
Не бе, почивно ми е, клатя си ушите край басейна и гледам правилните материали :lol:
пет юли 16, 2021 2:22 pmEDI написа:
Не бе, почивно ми е, клатя си ушите край басейна и гледам правилните материали :lol:
Признах та.
А какво е Бургия?
EDI - майстор
Бургия е пробивен кован инструмент в минното дело, касае взривните работи.И е вярно, че се използва за нарицателно. :partyman:
пет юли 16, 2021 2:52 pmEDI написа:
Бургия е пробивен кован инструмент в минното дело, касае взривните работи.И е вярно, че се използва за нарицателно. :partyman:
Аха, разбрах та. Благодарско!
Нека ушеклатуркането продължи, както и да го наричаш!
Nixon721 - помощник
Както обещах, сляза ли под половин промил, ще се пробвам и докладвам. Вие си пишете, все пак! Предпочитам лепенето пред пробиването - преди много, много години, една така изрева в сеното, че един смок (там си живееше кротко), се върна чак след два месеца, нищо, че няма уши ...
jekasus - майстор
Де се обадих и аз ... То беше на майтап... :-D
Тия в Ямбол имат си някакъв специалитет за свински уши, ама все не съм ходил там...
А за тия, дето не разбират - бургия е свердел.

, а свредел не е свердло, нищо, че същия смисъл за пробиване.
Защо пак се обадих :-D ...
EDI - майстор
Ми намини, добри уши правим за мезе. :-D
chapara - майстор
А будалата си умира будала!!!😂
zz_stefanov - майстор
пет юли 16, 2021 2:52 pmEDI написа:
Бургия е пробивен кован инструмент в минното дело, касае взривните работи.И е вярно, че се използва за нарицателно. :partyman:
От там си го научил и сега го смяташ за единствено.
На село дядовците казваха бургия на всичко с което се дупчи дупка с въртене.

Тема "Дюбели в банята..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: