Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
вт юли 27, 2021 7:42 pmchapara написа:
Баш си има място за тоалетната, т'ва да не е обществена тоалетна че някой да ти изкърти "забете"😁😁😁

Я чорбаджията да даде размер от вратата до стената колко е растоянието :?
Чапар, бъди обективен, а не просто щото си рекъл нещо и на инат да държиш!
Шестдесет сантиметра (60) е разстоянието.
Много обичам да чета новините, върху тоалетната чиния, примерно и следващият, като влиза, просто ще ми се надене на деснячката, след което ще се тресне в ръбът на куфара. После, за да си измия ръцете, или квото имам за миене, трябва да го прескоча.
Това е сюжетът, при който вратата е дясно на борд.
Ако е лява, нещата не са добре за мутрата ми.
По добре, ако заспя върху тоалетната чиния, по никакъв начин вратата да не влияе на спокойствието ми.
вт юли 27, 2021 7:42 pmchapara написа:
Баш си има място за тоалетната, т'ва да не е обществена тоалетна че някой да ти изкърти "забете"😁😁😁

Я чорбаджията да даде размер от вратата до стената колко е растоянието :?
От стената до вратата е 86 сантиметра.
От стената до куфара е 83 сантиметра.
Кофти е също така, че на стената до вратата са пльоснали и лира на фона на цялата теснотия точно в тоя участък, а иначе банята е голяма 5 квадрата.
chapara - майстор
Трифоне, по принцип не ми е в стила, да се запъвам като магаре на мост! Второ имам набито око! Ти даде 2/3 от действителното растояние, а действително растоянието е предостатъчно😁 Лирата не може да е пречка, нужното разстояние по принцип е 70 см.ширина. 86см.дълбочина е комфорт. А по лирата може и да се набереш за ставане🤗😁😂

П.С. Трифонов, прочел ли си подписа ми :?
auubau - напреднал
Но нали в ляво има и предвидена мивка, на снимките като гледам няма място и за двете. :?
chapara - майстор
Сменя се караула😁😁😁😁, местата на мивката и чинията!
ср юли 28, 2021 6:50 pmchapara написа:
Трифоне, по принцип не ми е в стила, да се запъвам като магаре на мост! Второ имам набито око! Ти даде 2/3 от действителното растояние, а действително растоянието е предостатъчно😁 Лирата не може да е пречка, нужното разстояние по принцип е 70 см.ширина. 86см.дълбочина е комфорт. А по лирата може и да се набереш за ставане🤗😁😂

П.С. Трифонов, прочел ли си подписа ми :?
Отдавна съм го прочел, Чапи. Набито око признавам на стрелбището, но тук признавам твоето. Въпреки, че 60 см също е достатъчно, както и, че не си се ангажирал с конкретно число, за да имаш претенции за набито око.
За мен не е предмет на главоблъсканица, пустата баня. Ако е моя, няма да занимавам широката общественост. Не съм се вглеждал много.
Не бих си турил гъзъ до вратата на точно упоменатото помещение, освен ако не съм на гости. Това е само мое мнение.
Каквото и да е зад куфара, лайната бих ги прекарал отзад и дясно на борд (мое дясно, за да е ясно и винаги ще се намери място).
Наздраве, Чапар!

....пък и кой си ти, или който и да е, че да ми казва колко място да си оставям за задника?!
Шегичка.

Само едно предимсто виждам, тоалетната чиния да е в ляво (наше ляво) от куфара. Може да се подремва, без притеснения за възможностите на вестибуларният апарат, на дремещият.
chapara - майстор
🥂🥂🥂


А иначе съпоставих вратата със стеничката,т.е. или 75-85 см., вклчвайки перспективата😎

У вас винаги ли ползвата групово банята🤤🤤
Шегичка де, на мен да чукна на дърво не ми се случвало да дрема в банята, предпочитам на легло, ако ще да се н@сер@ :roll:
ср юли 28, 2021 9:03 pmchapara написа:
🥂🥂🥂

У вас винаги ли ползвата групово банята🤤🤤
Шегичка де, на мен да чукна на дърво не ми се случвало да дрема в банята, предпочитам на легло, ако ще да се н@сер@ :roll:
Особено зимата, понеже топлата вода не свършва, не се знае кой кога влиза и за какво, и особено като надойдат гости.
Дотука се са уцелвали банята, за каквото и да е. Виждал съм и теманета на тоалетната чиния, което ако си го представя да е до вратнята....бе не искам да си го представя.
muhala - майстор
Един възможен вариант.
Прикачен файл:
90510577_249276529433092_5434690052573626368_n.jpg
90510577_249276529433092_5434690052573626368_n.jpg (69.47 KиБ) Видяна 558 пъти
пет авг 06, 2021 11:48 pmmuhala написа:
Един възможен вариант. 90510577_249276529433092_5434690052573626368_n.jpg
Супер!!!

Тема "Изместване на тръба за тоалетна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: