Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Аз бих сменила Изображениес Изображение за да не тръгва твърде рано наклонът
пон юли 26, 2021 4:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
Подходящо е, а ти "завърти" майстора с Майстор!
Ако съм решил да местя в дясно, значи ще е в дясно.
На снимките виждам мазилка. Как реши, че точно от средата на куфара започва бетон?
пон юли 26, 2021 1:36 pmReizo написа:
...
Също така проблем е, че по-голямата тръба е ф. 200, и зад нея има много малко място, и отделно някъде от средата между двете тръби надясно започва бетон, т.е. зад голямата тръба вече е бетон.
...
Ако те мързи или ти е страшно, върти на ляво.
Разбрах с почукване по стената доколкото може :)
Иначе аз нищо няма да правя, но искам да съм сигурен кой е най-добрият вариант, а не най-лесния, какъвто мисля ми предлагат.
пон юли 26, 2021 4:58 pmn_a написа:
Аз бих сменила Изображениес Изображение за да не тръгва твърде рано наклонът
Хахааа, Кака! Тва е яко.
Lutchezar - майстор
Ляво ама отваряш вратата и се блъскаш в тоалетната чиния, поне аз така го виждам. Проектантът просто да беше помислил малко повече... Лесно и хубаво няма как да стане. Трудно ще да е...
jekasus - майстор
Трифон пак се обажда, дето не му е работа.
krasi92 написа:
Едва ли е лепен гтроиника..
Кой знае...
Така че дясно на борд - 90/87гр/ коляно в тройника и нататък само дъги - 45, 30, 15. Лайното красиво ще си отиде в щранга без пречки по пътя.
Малко ще трябва да се изнесе куфара от гипскартон/мивка е стандартно дълбока 45см, по-малък куфар е технически е излишен в това разположение на банята/, ама такива обикновенно падат в боклука, щото не стават за плочки.
Хидроизолация на снимките е само за красота, вероятно и тя е, като куфара - за боклука.
brick - специалист
chapara написа:
Ляво на боорд!!!
jekasus написа:
Така че дясно на борд
Ех тия морски команди... има версия че Титаник се е блъснал защото вахтеният, изпълнявайки подадената команда, сбъркал посоката на завъртане на щурвала. "Ляво на борд" всъщност е остър завой надясно по нашите сухопътни разбирания. И обратното.

А на WC-то мястото му не е до вратата.
вт юли 27, 2021 12:54 amjekasus написа:
Трифон пак се обажда, дето не му е работа.
krasi92 написа:
Едва ли е лепен гтроиника..
Кой знае...
Така че дясно на борд - 90/87гр/ коляно в тройника и нататък само дъги - 45, 30, 15. Лайното красиво ще си отиде в щранга без пречки по пътя.
Малко ще трябва да се изнесе куфара от гипскартон/мивка е стандартно дълбока 45см, по-малък куфар е технически е излишен в това разположение на банята/, ама такива обикновенно падат в боклука, щото не стават за плочки.
Хидроизолация на снимките е само за красота, вероятно и тя е, като куфара - за боклука.
Имаш предвид да прекарам тръбата отпред, както сега ме съветват така ли.
Куфара така или иначе ще бъде променен, хидроизолацията също ще бъде.
вт юли 27, 2021 10:10 ambrick написа:
chapara написа:
Ляво на боорд!!!
jekasus написа:
Така че дясно на борд
Ех тия морски команди... има версия че Титаник се е блъснал защото вахтеният, изпълнявайки подадената команда, сбъркал посоката на завъртане на щурвала. "Ляво на борд" всъщност е остър завой надясно по нашите сухопътни разбирания. И обратното.

А на WC-то мястото му не е до вратата.
Ляво на борд!
Рулят се отклонява и удържа на максималния възможен ъгъл вляво ... и т.н. от рулевия.
Ах, тези сухопътници!

Също съм на мнение, че кенефа трябва да е в (мое) дясно. Ако е в ляво, трябва да се прегради с леери, а на куфара да висят на боцмана ташаците.
Поне на дясната греда, ако може да се ползва и футболна терминология.
chapara - майстор
Баш си има място за тоалетната, т'ва да не е обществена тоалетна че някой да ти изкърти "забете"😁😁😁

Я чорбаджията да даде размер от вратата до стената колко е растоянието :?

Тема "Изместване на тръба за тоалетна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: